Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Підприємці отримали в Ощадбанку 75 млн грн мікрокредитів на розвиток власної справи


Изображение 1
06-09-2018

З моменту старту в Ощадбанку програми мікрокредитування 250 підприємців отримали мікрокредити для започаткування або розвитку власної справи. Загальна сума фінансування становить понад 75 млн грн. Такими є перші підсумки реалізації програми в 12 областях України. До кінця року отримати мікрокредит буде можливо в будь-якій області країни. Наразі мікрофінансування від Ощадбанку користується найбільшою популярністю в Чернівецькій, Львівській та Житомирській областях. 

Ще 1500 підприємців подали заявки на отримання фінансової підтримки для розвитку різноманітних напрямів бізнесу – від виробництва спецодягу та весільних суконь до відкриття вегетаріанських кафе. 

«На відміну від інших банків Ощад готовий кредитувати мікропозичальників. Для них ми створили принципово новий продукт з лояльними умовами отримання фінансування. За невеликий час дії програми маємо успішні кейси втілення в життя цікавих і корисних для економіки країни бізнес-ідей. До кінця 2018 року заплановано масштабувати мікрокредитування по всій країні», – зазначила директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Наталія Буткова-Вітвіцька. 

Мікрокредитування підприємців є частиною комплексної програми підтримки малого бізнесу Ощадбанку «Будуй своє». Це прості кредити до 5 млн. грн. з швидким прийняттям рішення – до 5 днів, лояльним підходом до застави і спрощеним пакетом документів.

Запуск програми «Будуй своє» – черговий етап реалізації стратегії Ощадбанку, закріпленої в Меморандумі між ЄБРР,  Міністерством фінансів України та банком, який передбачає більшу сфокусованість фінансової установи на послугах для підприємців. Програма складається з чотирьох блоків: «Стартуй легко», «Будуй своє зручно», «Вчись та розвивайся» та «Отримай фінансову підтримку».

З початку 2018 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку зріс більш ніж на 1 млрд. грн. і становить понад 3,6 млрд грн.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела