Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Підприємці отримали в Ощадбанку 75 млн грн мікрокредитів на розвиток власної справи


Изображение 1
06-09-2018

З моменту старту в Ощадбанку програми мікрокредитування 250 підприємців отримали мікрокредити для започаткування або розвитку власної справи. Загальна сума фінансування становить понад 75 млн грн. Такими є перші підсумки реалізації програми в 12 областях України. До кінця року отримати мікрокредит буде можливо в будь-якій області країни. Наразі мікрофінансування від Ощадбанку користується найбільшою популярністю в Чернівецькій, Львівській та Житомирській областях. 

Ще 1500 підприємців подали заявки на отримання фінансової підтримки для розвитку різноманітних напрямів бізнесу – від виробництва спецодягу та весільних суконь до відкриття вегетаріанських кафе. 

«На відміну від інших банків Ощад готовий кредитувати мікропозичальників. Для них ми створили принципово новий продукт з лояльними умовами отримання фінансування. За невеликий час дії програми маємо успішні кейси втілення в життя цікавих і корисних для економіки країни бізнес-ідей. До кінця 2018 року заплановано масштабувати мікрокредитування по всій країні», – зазначила директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Наталія Буткова-Вітвіцька. 

Мікрокредитування підприємців є частиною комплексної програми підтримки малого бізнесу Ощадбанку «Будуй своє». Це прості кредити до 5 млн. грн. з швидким прийняттям рішення – до 5 днів, лояльним підходом до застави і спрощеним пакетом документів.

Запуск програми «Будуй своє» – черговий етап реалізації стратегії Ощадбанку, закріпленої в Меморандумі між ЄБРР,  Міністерством фінансів України та банком, який передбачає більшу сфокусованість фінансової установи на послугах для підприємців. Програма складається з чотирьох блоків: «Стартуй легко», «Будуй своє зручно», «Вчись та розвивайся» та «Отримай фінансову підтримку».

З початку 2018 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку зріс більш ніж на 1 млрд. грн. і становить понад 3,6 млрд грн.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела