Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк видав перший кредит у рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком та Європейським інвестиційним фондом


Изображение 1
08-05-2018

Ощадбанк розпочав фінансування підприємств малого і середнього бізнесу в рамках тристоронньої гарантійної угоди з Європейським інвестиційним банком та Європейським інвестиційним фондом. Перший кредит надано підприємству АПК з Миколаївської області на загальну суму 22 млн. грн на закупівлю пального, добрив та засобів захисту рослин. 

Зазначена угода дає Ощадбанку можливість полегшити доступ малих та середніх підприємств до фінансування шляхом значного спрощення вимог до застави/іпотеки для позичальників. У зв’язку з тим, що  70% кредиту  забезпечено гарантією ЄІБ, позичальник має забезпечити заставою/іпотекою лише 30% суми кредиту. 

«Угода з ЄІБ і ЄІФ дає сотням малих та середніх підприємств можливість отримати для розвитку бізнесу фінансування з пом’якшеними вимогами. Це вкрай важливо, адже малий бізнес є сьогодні рятувальним кругом і для економіки, і для суспільства. Саме тому для Ощадбанку підтримка підприємців  є пріоритетом номер один», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Нагадуємо, у грудні 2017 року за підтримки Європейського Союзу та в рамках ініціативи EU4Business Європейський інвестиційний банк та Європейський інвестиційний фонд (Група ЄІБ) підписали з Ощадбанком Угоду про поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) в рамках східної ініціативи, за якою малому і середньому бізнесу будуть надані кредитні кошти у розмірі 50 млн. євро. 

ЛОГО ЕИБ.jpg 

Європейський інвестиційний банк – банк Європейського Союзу. Це кредитна установа ЄС для фінансування у формі довгострокових кредитів і єдиний банк, який належить і представляє інтереси держав – членів ЄС. ЄІБ тісно співпрацює з іншими установами ЄС. Як найбільший у світі міжнародний позичальник та кредитор ЄІБ надає фінансування та експертизу для надійних та стабільних інвестиційних проектів, які сприяють досягненню цілей політики ЄС. Понад 90% діяльності ЄІБ зосереджено на Європі, він підтримує зовнішню політику та політику розвитку ЄС.

ЄІБ фінансує проекти в Україні на основі Мандату зовнішнього кредитування ЄС. Мандат надає ЄІБ гарантію, що покривається бюджетом ЄС, для проектів, що представляють значний інтерес для ЄС та його східних сусідів у сферах соціальної та економічної інфраструктури, розвитку місцевого приватного сектора та кліматичних заходів.

   ЛОГО EU4.png

EU4Business є ініціативою ЄС, яка допомагає малим та середнім підприємствам у шести країнах східного партнерства (Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні) реалізувати свій потенціал та сприяти економічному зростанню. Підтримка EU4Business здійснюється ЄІБ разом з іншими організаціями за межами ЄС, такими, як Європейський банк реконструкції та розвитку. Всі види діяльності ЄС, які підтримують МСП у країнах східного партнерства, є частиною EU4Business. Для отримання додаткової інформації перейдіть за посиланням: www.EU4Business.eu

ЛОГО ЕИФ.png 

 Європейський інвестиційний фонд є частиною Групи Європейського інвестиційного банку. Його головна місія полягає в підтримці європейського мікро-, малого та середнього бізнесу, допомагає отримувати доступ до фінансування. ЕІФ розробляє та розвиває проекти та капітал зростання, гарантії та інструменти мікрофінансування, що спеціалізуються на цьому сегменті ринку. ЄІФ сприяє досягненню цілей ЄС у підтримці інновацій, досліджень та розвитку, підприємництва, зростання та зайнятості.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела