Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк та Western NIS Enterprise Fund продовжують фінансування соціальних підприємств за безпрецедентно низькими ставками


Изображение 1
16-02-2018

Ощадбанк спільно з Western NIS Enterprise Fund видав черговий соціальний кредит у рамках програми «Соціальне підприємництво». Його отримав Центр трудової реабілітації інвалідів «Друкарський дім» з Краматорська. Отримані кошти дадуть підприємству змогу придбати нове обладнання для виробництва поліграфічної продукції, а відтак – зміцнити свої конкурентні позиції на ринку області. Це в свою чергу відкриває можливості для створення нових робочих місць для людей з інвалідністю. На даний час у «Друкарському домі» працює 11 людей, 4 з них – з інвалідністю. Переоснащення підприємства сприятиме працевлаштуванню від 6 до 12 людей з інвалідністю, а також підвищенню їх зарплатні. 

«Соціальне підприємництво» – реальна програма підтримки підприємств і фізичних осіб – підприємців, які будують і розвивають бізнес із соціальною складовою. Для них такі кредити є найдоступнішими на ринку, адже надаються за безпрецедентно низькими ставками – від 5% до 10% річних. Якщо ваш бізнес – соціальний, ми готові вам допомогти», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.  

«Соціальні підприємства чесно конкурують на ринку за споживача товарів чи послуг, у той же час інвестуючи значну частину прибутку у вирішення соціальних проблем. Саме тому Програма соціального інвестування надає перевагу таким компаніям у доступі до кредитів під низькі відсотки. Це сприятиме їх розвитку і в комерційному, і в соціальному напрямі», – коментує Керівник Програми соціального підприємництва Western NIS Enterprise Fund Василь Назарук. 

Довівши соціальну спрямованість своєї діяльності, підприємства та фізичні особи – підприємці можуть отримати фінансування в рамках програми «Соціальне підприємництво» за ставкою від 5% до 10% річних. Перевага надається проектам на підтримку перш за все громадян України, потерпілих від конфлікту на сході країни, у т.ч. вимушених переселенців з південних та східних регіонів, людей з інвалідністю, малозабезпечених жінок та представників інших незахищених соціальних груп. Детальні умови кредитування – на http://wnisef.org/uk/impact-investing/ та на сайті Ощадбанку https://www.oschadbank.ua/ua/business/finansuvannya-biznesu/ 

У рамках програми Ощадбанк надав  соціальні кредити підприємствам з Донецької, Дніпропетровської, Луганської та Черкаської областей. У жовтні  2017 року Ощадбанк видав перший соціальний кредит фізичній особі – підприємцю з Києва.

Ощадбанк – провідний український банк із найбільш розгалуженою мережею установ. Банк працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів підприємства малого і середнього бізнесу, а також найбільші компанії України. Він першим з державних банків розпочав впровадження стратегії розвитку. У вересні 2017 року Ощадбанк запустив загальнонаціональну комплексну програму підтримки малого бізнесу «Будуй своє». Головною метою програми є підтримка підприємців на різних етапах розвитку бізнесу.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн. дол. США, заснований за допомогою уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування в підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом фонд інвестував 168 млн. дол. США в 118 компаній (приблизно 25 000 працівників) та зробив можливим залучення 1,5 млрд. дол. США в компанії України та Молдови. З 2015 року фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн. дол. США, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. www.wnisef.org.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела