Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк та Mastercard обладнали львівські трамваї технологією безконтактної оплати


Изображение 1
16-05-2018

Трамваї з терміналами для безконтактних розрахунків курсуватимуть за маршрутами №8, 9 і 1

Львів, 16 травня, 2018 р. — Мешканці та гості Львова відтепер зможуть в один дотик оплачувати проїзд на трьох міських трамвайних маршрутах за допомогою безконтактної картки Mastercard будь-якого банку світу, а також смартфону — використовуючи для оплати цифровий гаманець. В рамках першого етапу проекту, у десяти міських трамваях вже встановили спеціальні валідатори, що приймають безконтактні оплати[1]

Проект реалізований у партнерстві Mastercard, Ощадбанку та управління ІТ Львівської міської ради, за підтримки «Львівелектротранс» та компанії VVM Group.

сайт2.jpg

 

Для оплати проїзду пасажиру достатньо піднести картку чи платіжний пристрій до валідатора і дочекатись звукового й світлового сигналу. Після підтвердження здійсненої оплати валідатор видасть квиток. Вартість проїзду на сьогодні становить 5 грн і не потребує додаткових комісій. Трамваї з безконтактними терміналами курсуватимуть за маршрутами: №8 (пл. Соборна — вул. Вернадського), №9 (Залізничний вокзал — Центр — Залізничний вокзал), №1 (Залізничний вокзал — Центр). 

«Львів — це не тільки місто гарної атмосфери та давньої історії. Львів — це місто, де вітають новітні технології, впровадження інформаційних технологій у побут для створення комфорту та зручного сервісу як мешканцям, так і гостям міста. Приємно, що Ощадбанк і Mastercard є нашими надійними партнерами з імплементації ІТ-рішень в життя міста. Торік ми започаткували дуже цікавий проект «Розумний мікрорайон». Зараз ми говоримо про стратегію Львова як smart city. Безконтактна оплата у громадському електротранспорті — це один із етапів. Наступне — повноцінне провадження е-квитка у всьому громадському транспорті», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

сайт1.jpg

«Зручні, швидкі й безпечні розрахунки в транспорті — важлива складова «розумного міста», інвестиція в його туристичну привабливість. Відкрита модель оплат проїзду дає змогу розраховуватись карткою Mastercard, випущеною будь-яким банком світу, або ж смартфоном — і почуватись як удома в будь-якому місті світу. У Києві безконтактні оплати в транспорті вже випробували гості з 67 країн. Ми переконані, що у Львові, улюбленому туристичному центрі країни, рішення знайде великий відгук і зробить проїзд у міському трамваї, що є справжнім символом міста, ще більш комфортним та технологічним для мешканців та гостей. Це ще один наш спільний із партнерами крок до майбутнього без готівки», — зазначив Сергій Францішко, директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні.

Ощадбанк виступив банком-еквайром проекту.

сайт.jpg

 «Сервіс має бути максимально простим та інтуїтивним. Ідеальний сервіс — це коли кількість кроків для досягнення цілі є скороченою до мінімуму. Проект безконтактної оплати проїзду саме такий приклад ідеального сервісу, і логічно, що він розширює свої кордони по Україні. Львів — унікальне місто, у якому новітні технології органічно співіснують із тисячолітньою історією та духом старовини. Тому наш спільний партнерський проект стане прекрасним внеском у розвиток міста», — прокоментував Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

«Впровадження сучасних розрахункових технологій у сфері громадського транспорту є одним із найголовніших наших пріоритетів. Сьогодні уже чимало зроблено на шляху до електронного квитка, який невдовзі запрацює у всіх видах громадського транспорту Львова і співпраця з провідними банками країни лише сприяє та наближає час старту системи електронного квитка у нашому чудовому місті», — наголосив Олег Береза, директор ЛКП «Львівелектротранс».

сайт3.jpg

 В Україні рішення з використанням технології безконтактної оплати Mastercard у наземному транспорті доступні на фунікулері й усіх лініях швидкісного трамваю Києва, а також у муніципальних автобусах Мукачева. Київське метро, у якому рішення працює з 2015 року, ввійшло до п’ятірки перших метрополітенів світу, де безконтактною банківською карткою можна оплатити проїзд прямо на турнікеті. На сьогодні понад 25 мільйонів поїздок (біля 85 тисяч щоденно) у транспорті столиці оплачено банківськими картками безконтактно.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела