Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк спільно з Western NIS Enterprise Fund прокредитує соціальні підприємства зі cходу України за ставкою 5% річних


Изображение 1
28-07-2020

Ощадбанк та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) продовжують співпрацю і розпочинають кредитування соціальних підприємств зі сходу України під 5% річних, що є однією з найнижчих ставок для підприємців в Україні. В рамках нового проєкту WNISEF «Доступні кредити для соціальних підприємств Східної України» на ці потреби виділено 100 000 дол. США. Проєкт впроваджується завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) за Проєктом «Економічна підтримка Східної України». 

Приймання заявок вже розпочалось. Воно триватиме до 31 серпня 2020 року.

«Це перший приклад співпраці нашої програми з іншими інституціями, який дозволить застосувати наш відпрацьований і успішний механізм доступного кредитування для вирішення конкретних завдань наших партнерів, у даному випадку – економічної підтримки Східної України. Ми робимо акцент саме на підтримці соціальних підприємств, оскільки впевнені, що підсилення їх комерційної складової сприятиме ефективнішому вирішенню нагальних соціальних та екологічних проблем у регіоні», – зазначив Василь Назарук, керівник Програми соціального інвестування WNISEF.

«Програма підтримки соціально відповідального бізнесу, яку Ощадбанк реалізує спільно з WNISEF, практично  не має аналогів в Україні.  В рамках нового проєкту  доступний кредитний ресурс зможуть отримати як малі підприємства, так і фізичні особи – підприємці зі сходу України, які будують і розвивають бізнес із соціальною складовою», – наголосив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку. 

Сума кредиту для одного підприємства становитиме 10 000 – 40 000 дол. США у гривневому еквіваленті. Кредити видаватимуться на термін до 36 місяців, і після повернення вивільнені ресурси будуть використані для нових кредитів.

До розгляду братимуться заявки від соціальних підприємств з Донецької та Луганської областей, які є прибутковими і термін діяльності яких перевищує 12 місяців.

За Програмою соціального інвестування Ощадбанк та WNISEF співпрацюють з жовтня 2016 року. За цей час партнери профінансували 14 соціальних підприємств на загальну суму понад 19 млн грн. Програму спрямовано на підтримку приватних підприємств та фізичних осіб-підприємців, які в рамках своєї діяльності забезпечують реалізацію соціальних проектів та ініціатив або вирішують певні соціальні проблеми незахищених верств населення. 

***

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн дол. США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 20 років досвіду успішного інвестування в підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом фонд інвестував 186 млн дол. США в 130 компаній з приблизно 26 000 працівників та зробив можливим залучення 1,85 млрд дол. США в компанії України та Молдови. З 2015 року фонд реалізує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн дол. США, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. www.wnisef.org.

Проєкт WNISEF «Доступні кредити для соціальних підприємств Східної України» реалізовується Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та Ощадбанку і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Ощадбанк – провідний український державний банк із найбільш розгалуженою мережею установ. Працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів підприємства малого і середнього бізнесу, а також найбільші компанії України. Він першим з державних банків розпочав впровадження стратегії розвитку. У 2017 році Ощадбанк запустив загальнонаціональну комплексну програму підтримки малого бізнесу «Будуй своє». Головною її метою є підтримка підприємців на різних етапах розвитку бізнесу.

Джерело: Ощадбанк


Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела