Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка Новости


Партнеры

Ощадбанк розпочинає використання процедури фінансової реструктуризації


Изображение 1
16-06-2017

Секретаріат з фінансової реструктуризації зареєстрував ще одну заяву від боржника, який вирішив скористатись прогресивним механізмом врегулювання та реструктуризації фінансових зобов’язань. Кредитор – Ощадбанк. Проведено ґрунтовну підготовчу роботу між боржником і кредитором для того, щоб виконати всі вимоги процедури у строк, що є підставами для швидкого послідовного виконання її етапів. 
Ощадбанк став першим держбанком, який долучився до прогресивних змін у реструктуризації зобов’язань корпоративних боржників державних банків та використання провідних світових практик у цій сфері. 
 «Прийняття Закону про фінансову реструктуризацію було пріоритетом 2016 року для всієї банківської системи. Саме цей інструмент створює реальну перспективу для розчищення балансів банків від токсичних активів, – зазначає директор департаменту реструктуризації заборгованості та стягнення Ощадбанку Андрій Пожидаєв. – Ощадбанк вже має кілька позичальників, які звернулися з проханням надати дозвіл скористатись процедурою фінансової реструктуризації згідно з зазначеним законом. Це великі позичальники з різних секторів економіки. Така інформація є банківською таємницею і стане публічною лише після оприлюднення на сайті Секретаріату, який створено на виконання Закону про реструктуризацію. На розробку плану реструктуризації передбачено 90 днів. Ми переконані, що при якісній підготовчій роботі з боку як кредитора, так і боржника цього терміну достатньо для пошуку компромісного рішення. Важливо відзначити, що процедуру фінансової реструктуризації передбачено для боржників, діяльність яких має очевидну економічну перспективу». 

Згідно з публікаціями на сайті Секретаріату www.fr.org.ua у процедурі вже беруть участь представники різноманітних фінансових установ – державного Ощадбанку, приватного комерційного Індустріалбанку та небанківської фінансової установи «Фінансова компанія «Морган кепітал».

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

Наши продукты и услуги высоко оцениваются Наши продукты и услуги высоко оцениваются
Алексей ПУЗНЯК, вице-президент, директор по развитию розничного бизнеса Альфа-Банка Украина и Укрсоцбанка ... Далее
Доверие клиентов – прежде всего Доверие клиентов – прежде всего
Алексей БЕРОВ, заместитель Председателя Правления АО ТАСКОМБАНК Являясь универсальным банком,... Далее
Тренд на снижение ставок может продолжиться Тренд на снижение ставок может продолжиться
Константин КОШЕЛЕНКО , заместитель Председателя правления Forward Bank Тренд 2017 года стабильное снижение... Далее
Мы серьезно нацелены на развитие инновационных сервисов Мы серьезно нацелены на развитие инновационных сервисов
Алексей ПУЗНЯК, директор по развитию розничного бизнеса Альфа-Банка Украина Мы довольны результатами второго... Далее
Доверие клиентов — залог нашего активного роста Доверие клиентов — залог нашего активного роста
Алексей БЕРОВ, Заместитель Председателя Правления АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК продолжает динамично... Далее
Дистанционные каналы позволяют клиенту получить более высокий доход Дистанционные каналы позволяют клиенту получить более высокий доход
Константин КОШЕЛЕНКО , заместитель председателя правления Forward Bank Forward Bank активно развивает... Далее

Архив раздела