Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк розпочав іпотечне кредитування первинного ринку нерухомості і вже видав два кредити у столичному ЖК «Файна таун»


Изображение 1
05-03-2018

Ощадбанк поліпшує умови кредитування на придбання житла та пропонує іпотечні кредити на вигідних умовах у столичному житловому комплексі «Файна таун» (вул. Салютна, 2-б), девелопером якого є KAN Development. Однією з суттєвих переваг програми є спеціальні умови кредитування на перші два роки користування кредитом, згідно з якими розмір процентної ставки істотно зменшено порівняно зі звичайними умовами кредитування на придбання нерухомості на первинному ринку. З моменту старту програми банк видав вже два кредити на придбання житла у ЖК «Файна таун». 

«У 2018 році в Ощадбанку заплановано активно нарощувати кредитний портфель та зміцнювати лідерську позицію. Щодо іпотечного кредитування, враховуючи останні тенденції ринку, наша мета – понад 700 млн. грн. приросту, в тому числі за рахунок кредитування на придбання первинної нерухомості. Найближчим часом ми оголосимо про нові спільні проекти в цій сфері», – зазначила  директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерія Малахова. 

Ощадбанк займає найбільшу частку ринку іпотечного кредитування – понад 40%. 

«Ринок нерухомості має великі перспективи. В минулому році він почав оживати і при стабільній макроекономічній ситуації буде зростати. Ми впевнені, що Ощадбанк завдяки своїм унікальним компетенціям буде банком першого вибору для клієнта, адже ми створюємо всі умови для того, щоб об’єднати покупця та продавця», – прокоментував заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

«Файна таун» – дружній до людини, технологічний та ергономічний сучасний житловий квартал.

Компанія KAN Development є національним лідером будівельної галузі України. Серед реалізованих проектів: ТРЦ Ocean Plaza, перший в Україні бізнес-центр класу «А+» IQ Business Center, бізнес-центр класу «А» 101 Tower, офісний центр Senator , ЖК Central Park, ЖК Tetris hall, ЖК «Паркове місто», ТРК Arena City, БЦ «Домінант», РК Arena Entertainment, ЖК «Комфорт таун».

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела