Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк пропонує аграріям техніку ПЬОТІНГЕР на пільгових умовах


Изображение 1
28-12-2020

До переліку учасників партнерських програм Ощадбанку долучилася всесвітньо відома компанія ПЬОТІНГЕР – провідний виробник навісної та причіпної сільськогосподарської техніки. Бренд цієї компанії широко відомий аграріям у багатьох країнах світу, адже техніка ПЬОТІНГЕР дає можливість підвищити продуктивність виробництва та якість сільськогосподарської продукції. Гасло компанії – «Успішніше з ПЬОТІНГЕР».

ПЬОТІНГЕР – австрійське сімейне підприємство, засноване у 1871 році, яке вийшло на міжнародний рівень і нині продає техніку через представництва у 17 країнах. Асортимент продукції ПЬОТІНГЕР складається з техніки для обробітку ґрунту та посіву (плуги, культиватори, короткобазові дискові борони, сівалки та ін.), а також для заготівлі кормів (косарки, ворушилки, валкувачі, рулонні прес-підбирачі та ін.).

На придбання техніки ПЬОТІНГЕР Ощадбанк пропонує кредити на термін до 5 років. Відсоткова ставка стартує від 3,72% річних. Перший внесок – від 20% вартості техніки, максимальна сума кредиту – 50 млн грн, повертати його можна рівними частинами або за спеціальним графіком.

Як нещодавно повідомлялось, обсяг кредитів, наданих Ощадбанком бізнесу в рамках партнерських програм, у грудні 2020 року досяг 1 млрд грн, а кількість партнерів – виробників і постачальників транспортної техніки та обладнання перевищила 200.Такі програми сприяють доступності кредитів для клієнтів – отримати позику можна за ставкою від 0,01% річних у гривні.

Більш детально про програму  розвитку підприємництва «Будуй своє»фінансування бізнесуагрокредитипартнерські програми та кредити від міжнародних установ  можна дізнатись на офіційному сайті, у відділеннях Ощадбанку або в Контакт-центрі для бізнес-клієнтів за номером: 0 800 219 800.

ДжерелоОщадбанк

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела