Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Ощадбанк – лідер за приростом частки ринку еквайрингової мережі


Изображение 1
20-02-2018

У 2017 році Ощадбанк зміцнив свої позиції на ринку торгового еквайрингу, продовжуючи активно розвивати інфраструктуру торгових POS-терміналів. За офіційними даними Національного банку України кількість терміналів Ощадбанку в торговельній мережі зросла більш ніж на 37%, або на 9,6 тисяч одиниць.  

Третій рік поспіль Ощадбанк посідає друге місце на ринку еквайрингу в Україні з часткою ринку 15,3% (станом на 01.01.2018). Приріст ринкової частки Ощаду за 2017 рік є найбільшим серед українських банків та дорівнює 2,3%, у тому числі за IV квартал 2017 року – плюс 0,7% частки ринку. 

На початок 2018 року еквайрингова мережа Ощадбанку становила 35 430 тисяч POS-терміналів. 30% приросту термінальної мережі, що обслуговує торгово-сервісні підприємства, загалом по Україні у 2017 році забезпечив саме Ощадбанк. Значну частку ринку еквайрингових послуг формує, як і рік тому, перша трійка банків-екваєрів: станом на початок 2018 року сумарно 86,3%, що на 2% більше ніж на початку 2017 року. 

Рухаючись у напрямі розвитку cashless economy в Україні, Ощадбанк активно впроваджує успішні масштабні проекти: безконтактну оплату проїзду в столичному метро та швидкісному трамваї, оплату входу до зоопарку, обслуговування фестивалю Ulichnaya eda, запуск мобільного платіжного додатку «Ощад PAY» та інтеграція Android Pay, участь у створенні на території Експоцентру України «простору без готівки» та багато інших. 

«Ощадбанк – лідер зростання еквайрингового бізнесу в Україні. Банк утримує курс на інноваційність і реалізовує ексклюзивні високотехнологічні проекти. Тож ми рухаємось далі на шляху якісних змін. Дякуємо нашим клієнтам за те, що обрали Ощад. Їх довіра дає потужний стимул до розвитку», – наголосив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн. 

Ощадбанк одним з перших розпочав впровадження в торговельній мережі терміналів, що приймають NFC-платежі. В терміналах, оснащених NFC, можна сплачувати за покупки безконтактними картками, смартфонами та іншими форм-факторами (стікерами, годинниками, NFC-кільцями). П’ять років тому Ощадбанк першим в Україні представив POS-термінали, що приймають безконтактні картки Mastercard та Visa PayWave одночасно. 

Ощадбанк надає еквайрингові послуги більш ніж 13,4 тисячам підприємств. Серед них – «Нова пошта», «МакДональдз» в Україні, «Ашан», «АТБ», «Еко маркет», EVA, TUI Ukraine, Turkish Airlines. Ощадбанк – один з небагатьох банків в Україні, що забезпечує еквайрингове обслуговування цифрових гаманців MasterPass. Ощад також забезпечує сплату консульського збору платіжними картками в міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Одеса».

Джерело: Ощадбанк 

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела