Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Mastercard і Ощадбанк створять безготівкову інфраструктуру на ринку «Столичний»


Изображение 1
28-09-2018

Вже цієї осені найбільший продуктовий ринок країни стане територією cashless-платежів 

Компанія Mastercard, Ощадбанк і ринок «Столичний» підписали Меморандум про співпрацю з метою впровадження безготівкової інфраструктури та популяризації cashless-платежів на території ринку. Зокрема, в рамках співпраці планується встановлення POS-терміналів для безготівкових розрахунків банківськими картками та NFC-пристроями, а також впровадження технології для розрахунку за допомогою QR-коду. Ініціатором проекту виступила компанія Mastercard, генеральним партнером та банком-еквайром став Ощадбанк.   

Оптовий ринок «Столичний» є найбільшим продуктовим ринком в Україні загальною площею 37 га, де щорічно реалізовують товари більше 3000 торговців. Щороку його відвідують понад 3 млн покупців, а річний товарообіг у грошовому еквіваленті становить понад 3 млрд грн.

 «Mastercard має багаторічний досвід з реалізації cashless-проектів та впровадження інноваційних рішень в рамках концепції smart city, у результаті яких стали можливими безготівкові оплати у громадському транспорті, на стадіоні, виставковому центрі та на об’єктах розважальної інфраструктури, на музичних і кінофестивалях. Такі проекти сприяють формуванню безготівкового стилю життя та розвитку фінансової включеності населення. Ми переконані, що створення безготівкової інфраструктури на одному з найбільших оптових ринків України стане ще одним важливим кроком на шляху до розвитку безготівки та середнього й малого бізнесу в країні, адже ще більше торговців зможуть запропонувати зручний та безпечний безготівковий спосіб оплат своїм клієнтам», — відзначила Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні.

 «Україна має стійкий тренд щодо постійного зростання частки безготівкових розрахунків. Це означає, що українці дедалі частіше обирають для оплати платіжні картки та смартфони. Відтак, ми в Ощадбанку бачимо своє завдання як лідера ринку продовжувати надавати людям якомога більше можливостей для доступних і зручних розрахунків. У 2018 році наші спільні з Mastercard еквайрингові проекти відзначаються новим рівнем складності, масштабністю, комплексним підходом та розширенням сфери їх впровадження. Зокрема, створення безготівкової інфраструктури на ринку «Столичний» стане одним  з наймасштабніших у країні cashless-проектів у сфері торгівлі», — зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Старт проекту заплановано на початок жовтня. В рамках співпраці, крім забезпечення платіжними терміналами торговців «Столичного» та впровадження безготівкової оплати QR-кодами при заїзді авто та розрахунках за покупки, Ощадбанк планує відкрити цілодобове банківське відділення самообслуговування на території ринку та впровадити інші банківські сервіси. 

Ринок Столичний (1).jpg  

 Про Mastercard

Mastercard  (NYSE: MA),  www.Mastercard.com — міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою у світі платіжною мережею, що об'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектора в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення Mastercard роблять щоденну комерційну діяльність, таку, як покупки, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною і ефективною для кожного. Слідкуйте за нами в соціальній мережі Твіттер @MastercardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog та підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.

Про Ощадбанк

Ощадбанк — провідний український банк із найбільш розгалуженою мережею установ. Працює у всіх фінансових секторах. На ринку еквайрингу посідає друге місце в Україні. Партнери банку – найбільші вітчизняні та світові бренди: МакДональдз в Україні,  «Нова пошта», «Ашан», «АТБ», «Еко маркет», EVA, DHL Express Україна. Серед реалізованих cashless-проектів — безготівкові оплати в київському метрополітені, швидкісному трамваї, фунікулері, транспорті Тернополя, Житомира, трамваях Львова, автобусах Мукачева, НСК «Олімпійський», cashless на музичному фестивалі Atlas Weekend, а також можливість використання смартфону як платіжного засобу завдяки платіжним додаткам Apple Pay, Google PAY та Ощад PAY.

Про ринок «Столичний»

Ринок «Столичний» — сучасний професійний ринок свіжих продуктів. Ринок є універсальним оптовим ринком, що працює у сегментах: «Овочі та фрукти», «Риба», «М’ясо», «М’ясопродукти», «Молокопродукти» та «Бакалія». Ринок «Столичний» є основним місцем закупівлі свіжих продуктів для ресторанів та кафе, торговців роздрібних ринків, магазинів біля дому Київського регіону та регіональних оптових компаній. Крім оптових компаній, ринок «Столичний» є популярним місцем закупки заощадливого роздрібного покупця. Біля 240 тисяч сімей регулярно скуповуються на ринку «Столичний».

ДжерелоОщадбанк

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела