Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Клієнти МСБ отримали в Ощадбанку 140 млн. грн. кредитів у рамках партнерських програм


Изображение 1
27-11-2018

З початку 2018 року Ощадбанк видав клієнтам мікро-, малого та середнього бізнесу 86 кредитів на загальну суму понад 140 млн. грн. у рамках партнерських програм кредитування на придбання транспортних засобів, техніки та обладнання. Це в 13 разів більше ніж у 2017 році. 

Партнерські програми дають можливість пропонувати клієнтам більш вигідні умови кредитування, насамперед здешевлення вартості кредитів. Придбати транспортні засоби, техніку та обладнання в кредит за певними програмами можливо за ставками фінансування від 0,1% річних та зі зменшеним терміном отримання кредиту. До того ж за державними програмами підтримки АПК агропромислові та фермерські підприємства можуть отримати часткову компенсацію вартості вітчизняної техніки та обладнання – 25% або 40%, а фермерські підприємства – ще й компенсацію ставки за кредитами. 

Перелік партнерів Ощадбанку вже нараховує 87 виробників і постачальників транспортних засобів, техніки та обладнання. Серед них вітчизняні виробники і продавці, а також імпортери та дилери відомих світових виробників сільськогосподарської техніки та обладнання. Вже досягнуто домовленості про співробітництво з найбільшими світовими імпортерами сільськогосподарської техніки та обладнання Lemken, Maschio Gaspardo, Kuhn, Amazone, Claas, JOHN DEERE. 

«Кредитування за партнерськими програмами стає дедалі популярнішим серед наших клієнтів, адже вони мають неабиякий вибір. Ми постійно збільшуємо перелік партнерів, разом з якими пропонуємо різноманітні варіанти кредитування на привабливих умовах»,- зазначила Яна Шумунова, заступник директора департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела