Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Фонд «Таблеточки», Masterсard та Ощадбанк запустили в Україні сучасний простий інструмент допомоги онкохворим дітям — благодійні термінали


Изображение 1
24-09-2018

24 вересня, у Всесвітній день боротьби з лейкозом, благодійний фонд «Таблеточки», Masterсard та Ощадбанк запустили новий інструмент для допомоги — благодійні термінали. 

На сьогодні близько 6 тисяч дітей з онкологічним статусом стоять на обліку в лікарнях України. Щороку діагностується більше 1 тисячі нових випадків дитячих онкозахворювань. Найпоширенішим діагнозом серед злоякісних новоутворень у дітей є лейкоз, або рак крові (28% усіх злоякісних пухлин у дітей). 

На статистику виживання від раку в дітей впливає цілий ряд чинників, але насамперед — це рання і правильна діагностика, а також своєчасний початок лікування. Проте для своєчасного лікування підступної хвороби у сімей часто не вистачає коштів. Тож оперативний благодійний збір часто має критичне значення для одужання. 

«Ми точно знаємо — багато людей хочуть допомагати. Основна проблема — це час. Шукати, перевіряти, а вже аж потім здійснювати переказ — довго. Саме тому за допомогою інноваційних рішень ми все спростили. Є термінал і є перевірений фонд — все легко та швидко. Рівно 5 секунд — і 50 гривень підуть на допомогу онкохворим дітям. Маленьких переможців має бути більше», — зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

IMG_4601_1.jpg

 Для зручного та швидкого збору коштів на допомогу онкохворим дітям були встановлені термінали з технологією безконтактної оплати Mastercard у столиці. Охочі можуть робити внески на суму 50 грн в один дотик — термінали приймають картки різних платіжних систем будь-якого банку світу. Наразі встановлено три такі термінали в Києві у центральних відділеннях Ощадбанку: у ТЦ «Гулівер», ТЦ «Дрімтаун» та на вул. Хрещатик 7/11. У жовтні планується запуск ще семи терміналів у столиці.

«Я нескінченно щаслива, що Ощадбанк і Masterсard разом з фондом «Таблеточки» запустили сучасні термінали, завдяки яким допомогу можна здійснити за секунди. Вона приваблива, проста і дуже ефективна. У світі ця технологія з кожним днем набуває все більшої популярності і цей тренд приходить в Україну. Я впевнена, що всі сучасні люди будуть допомагати таким чином, і ще більше дітей, наших підопічних, отримають таку необхідну допомогу. Це дійсно той «Like», який має значення», — розповідає засновниця фонду «Таблеточки» Ольга Кудіненко.

IMG_4705_1.jpg

«Сучасні платіжні технології зробили простоту й безпеку щоденних оплат звичною справою. Партнерство в цьому проекті стало для нас можливістю використовувати інновації Mastercard так, щоб кожен охочий міг допомагати так само легко, зручно і безпечно. Віримо, що сила технологій, помножена на готовність підтримати іншого в непростій ситуації, здатна стати початком безцінних змін на краще – в житті конкретної людини й усього суспільства», — підкреслила Інга Андрєєва, директор по роботі з клієнтами Mastercard в Україні.

IMG_4654_1.jpg

Креативна розробка дизайну терміналів — Leo Burnett.

На терміналі зображений підопічний фонду «Таблеточки» — Ваня Сініцин, 10 років, який переміг рак крові.

Джерело: Ощадбанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела