Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

21 листопада в партнерстві з Ощадбанком пройшла конференція GROW UA для малого та середнього бізнесу


Изображение 1
22-11-2017

Ощадбанк виступив головним партнером конференції для малого та середнього бізнесу GROW UA, яку організовано командою проекту «У пошуках Made in Ukraine». Захід присвячено двом головним потребам МСБ в Україні: в натхненні та у вирішенні «вузьких» питань. Гасло конференції – знакове «зростай або вмирай». 

Це вже другий великий офлайн-захід у партнерстві з Ощадбанком для безпосереднього спілкування експертів з бізнесу та бізнесменів-початківців у рамках програми «Будуй своє». Комунікаційна платформа таких конференцій є однією зі складових презентованої програми.Команди проекту «У пошуках Made in Ukraine» та програми «Будуй своє» від Ощадбанку розуміють, що питань у бізнесменів – більше ніж відповідей. 90% українських підприємців спочатку відкривають свій бізнес та тестують його на практиці, а вже потім починають отримувати знання для розвитку власної справи. Багато українських підприємств не можуть пережити кризу зростання через брак знань, грошей чи досвіду. Помилки повторюються з року в рік, від одного підприємця до іншого. 

Тому саме для обговорення та вирішення актуальних питань малого та середнього бізнесу до виступу на GROW UA було запрошено експертів – професіоналів своєї справи, зокрема від Ощадбанку. Вони мають відповідний досвід та готові ним поділитись. Спікери презентували свої кейси, а також давали прогнози на найближче майбутнє та практичні поради – як українським підприємцям діяти у складних ситуаціях. 

«Світ змінюється. Передові економіки дедалі більше розвиваються на основі малого й середнього бізнесу. Країні потрібні підприємці. Щонайменше 2 мільйони справжніх, ініціативних і сміливих – саме така кількість за розрахунками команди Ощадбанку може кардинально «змінити погоду» в економіці країни», – наголосив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. 

Конференція GROW UA стала другим великим форумом підприємців, що відбувся в рамках програми «Будуй своє». Перший подібний захід – Get Business Festival, у рамках якого виступили понад 60 спікерів на 8 майданчиках, відбувся в Києві 20 жовтня.

IMG_6176.jpg

 Програма «Будуй своє» містить чотири компоненти: «Стартуй легко», «Великі – малим», «Вчись на розвивайся» та «Отримай фінансову підтримку». Перший компонент – пропозиція для підприємців отримати пакет банківського обслуговування Ощадбанку в «коробковому» варіанті. «Великі – малим» – програми лояльності та унікальні знижки, які дають новим бізнесменам можливість не відволікатись від  ведення основного бізнесу та отримати потрібні супутні сервіси: онлайн-бухгалтерію, послуги зв’язку, рекламні та поштові послуги від грандів українського бізнесу на привабливих умовах. Серед партнерів програми вже є Київстар, Нова Пошта, Google тощо. 

Основним каналом спілкування в напрямі «Вчись та розвивайся» є сайт «Будуй своє» (https://buduysvoe.com/). На сторінці можна визначити сфери, в яких підприємцям потрібні нові знання. Тут розміщено понад 120 статей на тему бізнесу, 5 навчальних курсів. Також передбачено можливість отримати безкоштовну консультацію від 30 онлайн-менторів та провідних консультантів. Фінансовий компонент програми передбачає кредитування малого бізнесу як за допомогою власних кредитних продуктів Ощадбанку, так і в рамках спільних програм з міжнародними організаціями та місцевими органами влади. 

Нагадуємо, Ощадбанк нещодавно оголосив про старт комплексної програми підтримки малого та середнього бізнесу на загальнонаціональному рівні – від консультаційної до фінансової. Головною метою програми є допомога підприємцям МСБ на різних етапах життя бізнесу. Якщо ти підприємець або бажаєш ним стати, то програма «Будуй своє» від Ощадбанку – саме для тебе. Особлива увага приділятиметься людям, які вирішили розпочати власну справу.

Джерело: Ощадбанк 

Экспертное мнение

Уровень сервиса — главное, на что клиент обращает внимание, выбирая банк Уровень сервиса — главное, на что клиент обращает внимание, выбирая банк
Алексей ПУЗНЯК, директор департамента по развитию розничных продуктов Альфа-Банка Украина и Укрсоцбанка ... Далее
Мы работаем над тем, чтобы мобильный банкинг Industrial24 был основной точкой доступа к услугам Мы работаем над тем, чтобы мобильный банкинг Industrial24 был основной точкой доступа к услугам
Марина НЕСТЕРОВСКАЯ , заместитель директора Департамента развития бизнеса Индустриалбанка В декабре 2017... Далее
Чем больше банк кредитует, тем больше денег доверяют ему люди Чем больше банк кредитует, тем больше денег доверяют ему люди
Сергей МАМЕДОВ , Председатель Правления Банка ГЛОБУС В прошлом году Банк ГЛОБУС ... Далее
Современные технологии – лучшая инвестиция для наших клиентов Современные технологии – лучшая инвестиция для наших клиентов
Денис РАКОВСКИЙ, Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Розничный бизнес... Далее
Сегодня финучреждения заинтересованы привлекать депозиты в гривне и, как минимум, на 9-12 месяцев Сегодня финучреждения заинтересованы привлекать депозиты в гривне и, как минимум, на 9-12 месяцев
Константин КОШЕЛЕНКО , Заместитель председателя правления Forward Bank В первом квартале текущего... Далее
Наши продукты и услуги высоко оцениваются Наши продукты и услуги высоко оцениваются
Алексей ПУЗНЯК, вице-президент, директор по развитию розничного бизнеса Альфа-Банка Украина и Укрсоцбанка ... Далее

Архив раздела