Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

21 листопада в партнерстві з Ощадбанком пройшла конференція GROW UA для малого та середнього бізнесу


Изображение 1
22-11-2017

Ощадбанк виступив головним партнером конференції для малого та середнього бізнесу GROW UA, яку організовано командою проекту «У пошуках Made in Ukraine». Захід присвячено двом головним потребам МСБ в Україні: в натхненні та у вирішенні «вузьких» питань. Гасло конференції – знакове «зростай або вмирай». 

Це вже другий великий офлайн-захід у партнерстві з Ощадбанком для безпосереднього спілкування експертів з бізнесу та бізнесменів-початківців у рамках програми «Будуй своє». Комунікаційна платформа таких конференцій є однією зі складових презентованої програми.Команди проекту «У пошуках Made in Ukraine» та програми «Будуй своє» від Ощадбанку розуміють, що питань у бізнесменів – більше ніж відповідей. 90% українських підприємців спочатку відкривають свій бізнес та тестують його на практиці, а вже потім починають отримувати знання для розвитку власної справи. Багато українських підприємств не можуть пережити кризу зростання через брак знань, грошей чи досвіду. Помилки повторюються з року в рік, від одного підприємця до іншого. 

Тому саме для обговорення та вирішення актуальних питань малого та середнього бізнесу до виступу на GROW UA було запрошено експертів – професіоналів своєї справи, зокрема від Ощадбанку. Вони мають відповідний досвід та готові ним поділитись. Спікери презентували свої кейси, а також давали прогнози на найближче майбутнє та практичні поради – як українським підприємцям діяти у складних ситуаціях. 

«Світ змінюється. Передові економіки дедалі більше розвиваються на основі малого й середнього бізнесу. Країні потрібні підприємці. Щонайменше 2 мільйони справжніх, ініціативних і сміливих – саме така кількість за розрахунками команди Ощадбанку може кардинально «змінити погоду» в економіці країни», – наголосив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. 

Конференція GROW UA стала другим великим форумом підприємців, що відбувся в рамках програми «Будуй своє». Перший подібний захід – Get Business Festival, у рамках якого виступили понад 60 спікерів на 8 майданчиках, відбувся в Києві 20 жовтня.

IMG_6176.jpg

 Програма «Будуй своє» містить чотири компоненти: «Стартуй легко», «Великі – малим», «Вчись на розвивайся» та «Отримай фінансову підтримку». Перший компонент – пропозиція для підприємців отримати пакет банківського обслуговування Ощадбанку в «коробковому» варіанті. «Великі – малим» – програми лояльності та унікальні знижки, які дають новим бізнесменам можливість не відволікатись від  ведення основного бізнесу та отримати потрібні супутні сервіси: онлайн-бухгалтерію, послуги зв’язку, рекламні та поштові послуги від грандів українського бізнесу на привабливих умовах. Серед партнерів програми вже є Київстар, Нова Пошта, Google тощо. 

Основним каналом спілкування в напрямі «Вчись та розвивайся» є сайт «Будуй своє» (https://buduysvoe.com/). На сторінці можна визначити сфери, в яких підприємцям потрібні нові знання. Тут розміщено понад 120 статей на тему бізнесу, 5 навчальних курсів. Також передбачено можливість отримати безкоштовну консультацію від 30 онлайн-менторів та провідних консультантів. Фінансовий компонент програми передбачає кредитування малого бізнесу як за допомогою власних кредитних продуктів Ощадбанку, так і в рамках спільних програм з міжнародними організаціями та місцевими органами влади. 

Нагадуємо, Ощадбанк нещодавно оголосив про старт комплексної програми підтримки малого та середнього бізнесу на загальнонаціональному рівні – від консультаційної до фінансової. Головною метою програми є допомога підприємцям МСБ на різних етапах життя бізнесу. Якщо ти підприємець або бажаєш ним стати, то програма «Будуй своє» від Ощадбанку – саме для тебе. Особлива увага приділятиметься людям, які вирішили розпочати власну справу.

Джерело: Ощадбанк 

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела