Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Відтепер клієнти АТ «МОТОР-БАНК» отримали можливість користуватися сервісом віддаленої ідентифікації BankID


Изображение 1
04-02-2019

АТ «МОТОР-БАНК» приєднався до системи електронної ідентифікації громадян через українські банки для отримання адміністративних послуг -  BankID від Національного банку України. Система надає можлівість клієнтам фізичним особам авторизовуватися на державних порталах адміністративних послуг без попередньої реєстрації.
Для ідентифікації на сервісі адміністративних послуг, який потрібен клієнту,  потрібно обрати спосіб авторизації через BankID НБУ та ввести облікові данні користувача (имя користувача та пароль) доступу до системи «МОТОР Online». 
Після завершення ідентифікації, доступ до порталу адмінпослуг — надається після введення одноразового коду підтвердження, який буде надісланий в SMS-повідомленні.
Ідентифікацію за допомогою сервісу BankID від Національного банку України підтримують електронні сервіси Єдиного державного порталу адміністративних послуг, Міністерства юстиції України,  онлайн-системи «Громадський бюджет» та порталів електронних послуг Києва та Харкова, Держгеокадастру України,  а також бюджету міських ініціатив «Громадський бюджет»,  Єдиної системи місцевих петицій. 
У перспективі сервіс BankID від НБУ буде використовуватися для дистанційної ідентифікації клієнтів банків для відкриття банківських рахунків або замовлення банківських послуг. 
АТ «МОТОР-БАНК» постійно удосконалює електронні сервіси, які дозволяють заощаджувати Ваш час та ресурси. 
Приєднання до системи віддаленої ідентифікації BankID дозволяє отримувати адміністративні послуги без візиту до державних установ та черг, також у майбутньому це дозволить відкривати банківські рахунки без візиту до відділення банку.

Джерело: МОТОР-БАНК

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела