Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

МЕГАБАНК збільшив кредитний портфель на 245 млн грн


Изображение 1
10-08-2018

"МЕГАБАНК" успішно завершив другий квартал 2018 року, продемонструвавши істотний приріст за цілою низкою ключових фінансових показників. Так, в першому півріччі поточного року "МЕГАБАНК" збільшив кредитний портфель на 245 млн грн в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

В ході реалізації трирічної стратегії розвитку прибуток банку за перше півріччя зріс більш, ніж у три рази і склав 5 874 тис. грн. У минулому році банк отримав прибуток за півріччя в розмірі 1 757 тис. грн.
МЕГАБАНК збільшив кредитний портфель на 245 млн грн


"У цьому році пріоритетними напрямками роботи "МЕГАБАНКУ" залишається підтримка малого і середнього бізнесу, мікрокредитування, фінансування українських аграріїв", – зазначив Голова Правління ПАТ "МЕГАБАНК" Олександр Шипілов.

Зокрема, в першому півріччі 2018 року "МЕГАБАНК" видав 185 млн грн в сегменті мікрокредитування, що на 54 млн грн або на 40% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Близько 124 млн грн склало фінансування сільського господарства. Не випадково не так давно МЕГАБАНК увійшов в топ-5 аграрних банків України за версією журналу "Бізнес", зайнявши четверте місце поряд з такими великими банками, як Crédit Agricole, ПУМБ, Банк Кредит Дніпро, і Райффайзен банк Аваль.

Крім цього, "МЕГАБАНК" показав істотний приріст в сегменті корпоративного кредитування. Портфель корпоративних кредитів зріс на 155 млн грн – з 1 747 тис. грн станом на початок року до 1 902 тис. грн сьогодні.

Ще одним напрямком, в якому "МЕГАБАНК" показав помітне зростання, стали депозитні програми. У першому півріччі "МЕГАБАНК" наростив обсяг залучених коштів вкладників з 3 209 тис. грн на початку року до 3 626 тис. грн наприкінці півріччя. Приріст по депозитах склав 418 млн грн. Це майже стільки ж, скільки було залучено за весь минулий рік – 444 млн грн.

За словами заступника Голови Правління ПАТ "МЕГАБАНК" Андрія Онопко, одним з найбільш популярних вкладів на сьогоднішній день є вклад "Строковий з правом поповнення". У ньому поєднуються кілька чинників, які є ключовими для вкладника. Перший – це приваблива процентна ставка – до 16,5% річних в гривні, до 4,5% в доларах США і до 3% в євро.

"З іншого боку, важлива відмінна риса нашого депозитного продукту – можливість поповнити вклад в будь-який момент. Не всі банки це пропонують. Ми ж нашого вкладника не обмежуємо", – зазначив Андрій Онопко. За результатами опитування фінансового порталу "Мінфін" у травні цього року "МЕГАБАНК" увійшов в топ-5 провідних українських банків, яким найбільше довіряють українські вкладники.

Нагадаємо, МЕГАБАНК 28 років працює на фінансовому ринку України. Наразі банк обслуговує 583 тис. клієнтів. В Україні працюють 168 відділень банку. Активи банку на 1 серпня становлять 9 020 млн. грн.

Джерело: МЕГАБАНК 

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела