Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Програма працевлаштування молоді «Абсольвент» від «Кредобанку» перемогла у всеукраїнському конкурсі кейсів КСВ


Изображение 1
13-04-2018

 Програма працевлаштування молодих людей «Абсольвент» від «Кредобанку» перемогла у номінації «Гідна праця та економічне зростання» всеукраїнського конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності за 2017 рік, який щорічно проводить ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

    Конкурс кейсів з корпоративної соціальної відповідальності проводиться вже дев’ятий рік поспіль та є єдиною національною премією відзначення проектів соціальної відповідальності українських компаній. Головною темою цьогорічного конкурсу стали Цілі сталого розвитку, визначені Організацією об’єднаних націй для всіх країн світу. Будь-яка компанія могла подати кейс в одну з 17 номінацій, яка відповідає цим цілям. Всі кейси були оцінені міжнародними експертами з корпоративної соціальної відповідальності. Критеріями для оцінки стали інноваційність, діалог зі стейкхолдерами під час реалізації проекту та довгострокові результати для компанії і суспільства. Кейси фіналістів були представлені на конференції «Бізнес, що змінює країну», яка відбулася 12 квітня у Києві.

    «Ми раді, що програма працевлаштування студентів та випускників вищих навчальних закладів «Абсольвент» стала не тільки вдалим проектом, що дає можливість талановитій молоді реалізувати себе вже на старших курсах та отримати гідне перше робоче місце без досвіду роботи. Перемога в конкурсі кейсів з корпоративної соціальної відповідальності свідчить, що наша програма справді робить важливу і корисну справу для суспільства та є гідним виконанням зобов’язань, взятих «Кредобанком» у рамках Всеукраїнського пакту заради молоді», – говорить директор департаменту управління персоналом ПАТ «Кредобанк» Галина Бороха.

    Програма працевлаштування студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів «Абсольвент» була запроваджена в «Кредобанку» у 2016 році. В рамках програми у банку створено 25 вакансій, не прив’язаних до жодного напрямку та процесу, з окремим фондом оплати праці та забезпеченням комп’ютерною та офісною технікою. Для участі у програмі молоді люди мають написати мотиваційного листа та пройти співбесіду і тестування. Відібрані до програми студенти та випускники протягом року знайомляться з банком та працюють у трьох його різних департаментах, а також мають можливість брати участь в інших заходах банку.

    У перший рік роботи програми до конкурсу на участь у ній зголосилися 180 студентів, за результатами року 10 з 25 учасників залишилися в банку на постійну роботу. На відбір у другий рік програми (2017-2018 р.) було подано вже 199 заявок, станом на квітень 2018 року 12 учасників достроково припинили участь у програмі через отримання постійної роботи в «Кредобанку». Робота програми позитивно вплинула на залучення в банк молодих кадрів – у 2016-2017 роках банк працевлаштував 186 молодих людей без досвіду роботи, що складає близько 15% від загальної кількості працевлаштованих у цей період. 

Джерело: Кредобанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела