Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«Кредобанк» розширює можливості послуги пакетних міжнародних платежів в Україну


Изображение 1
05-11-2018

«Кредобанк» розширює можливості послуги пакетних міжнародних платежів в Україну, що дозволяє істотно заощаджувати при здійсненні переказів великій кількості українських адресатів. Відтепер цією послугою, що особливо вигідна іноземним компаніям, що співпрацюють з українськими приватними підприємцями в сфері інформаційних технологій, можуть користуватися компанії-нерезиденти з рахунками у будь-якому банку світу.

    Послуга надається на основі договору, укладеного між Кредобанком та компанією-нерезидентом. За договором Банк відкриває для іноземної компанії транзитний рахунок, а також надає їй доступ до онлайн-банкінгу iFOBS. Для переказу коштів підприємцям іноземна компанія здійснює один SWIFT-переказ на загальну суму коштів та надсилає банку засобами iFOBS список підприємців-одержувачів з усіма необхідними платіжними реквізитами. Після отримання переказу Банк розподіляє кошти між підприємцями згідно з отриманим списком.

    Укладення договору та відкриття транзитного рахунку не обов’язкове, якщо іноземна компанія-відправник має рахунок у банку PKO Bank Polski. У цьому разі іноземна компанія здійснює платіж та одночасно надсилає реєстр кінцевих одержувачів засобами онлайн-банкінгу iPKO Business. Подальший розподіл коштів між підприємцями-одержувачами відбувається протягом одного робочого дня. Саме у такому форматі послуга пакетних міжнародних платежів працює з 2015 року, але досі була доступною тільки для компаній-клієнтів PKO Bank Polski.

    «Ми раді представити розширену послугу пакетних міжнародних платежів в Україну, яка тепер доступна будь-якій компанії світу незалежно від банку, в якому вона обслуговується. Пакетні міжнародні платежі дозволяють не лише прискорити час проходження та спростити обробку платежів для великої кількості одержувачів, а й суттєво заощадити на цьому – адже вартість послуги значно нижча за комісію, яку б довелося оплачувати за SWIFT-переказ для кожного одержувача. У поєднанні з можливостями закордонного банкінгу в РКО Вank Polski SA, спеціальними пакетними пропозиціями для підприємців, вигідними курсами продажу валюти, преміальними продуктами для фізичних осіб та унікальними на ринку кредитними продуктами для ІТ-підприємців ця послуга створює комплексну пропозицію, яка дозволяє забезпечити будь-які потреби ІТ-фірми, отримати високоякісний сервіс та мінімізувати витрати на банківське обслуговування», – говорить директор Центру розвитку українсько-польського бізнесу ПАТ «Кредобанк» Сергій Шейка. 

Джерело: Кредобанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела