Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«Кредобанк» пропонує акційні умови для клієнтів малого та середнього бізнесу


Изображение 1
18-12-2018

 «Кредобанк» оголосив акцію для клієнтів малого і середнього бізнесу, за якою пропонує новим клієнтам акційний тарифний пакет «Партнерський» із відсутньою щомісячною платою та зниженими комісіями на розрахунково-касове обслуговування, а також – підвищені відсоткові ставки на кошти, розміщені на вкладах на вимогу.

    Тарифний план «Партнерський» передбачає безкоштовне відкриття поточних рахунків та безкоштовне їх обслуговування, користування інтернет-банкінгом та безкоштовні електронні перекази коштів в національній валюті на рахунки в межах банку. У пакеті також знижено комісії на купівлю/продаж іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку та переказ коштів за кордон. Термін дії акційного тарифного пакету - 6 календарних місяців для нових клієнтів (за винятком підприємств, що обслуговуються на спеціальних умовах – сільськогосподарських виробників, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та їх асоціацій, житлово-будівельних кооперативів та неприбуткових громадських та благодійних організацій). Тариф «Партнерський» можна підключити до 31 березня 2019 року.

    «Кредобанк» також пропонує підвищені відсоткові ставки при розміщенні тимчасово вільних коштів клієнтів малого і середнього бізнесу у розмірі: 9% річних на суму вкладу понад 500 000 грн, 7% річних – на суму від 100 000 грн. до 499 999 грн. та 5% на залишок від 10 000 грн. до 99 999 грн. Розміщені на вклад кошти можуть бути повернені клієнтом самостійно на власний поточний рахунок у будь-який час із збереженням нарахованих відсотків через систему IFOBS.

    «Напередодні новорічних свят «Кредобанк» пропонує своїм новим клієнтам малого та середнього бізнесу безкоштовно випробувати якісне обслуговування у надійному європейському банку, скористатись однією з найкращих на ринку пропозицією для тих, хто купує або продає валюту та робить міжнародні платежі. Окрім того, всі наші клієнти малого та середнього бізнесу відтепер можуть розмістити тимчасово вільні кошти за підвищеною ставкою на вкладі, кошти з якого можна отримати у будь-який час», – говорить виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та МСБ ПАТ «Кредобанк» Євген Заіграєв. 

Джерело: «Кредобанк»


Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела