Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«Кредобанк» подарував медичне обладнання для інтенсивної терапії дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» у Львові


Изображение 1
19-12-2018

«Кредобанк» придбав апарат штучної вентиляції легень, електрокардіограф та інфузійний дозатор для відділень інтенсивної терапії новонароджених Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ». Загальна вартість обладнання склала майже 1 мільйон гривень, а його урочиста передача відбулася на свято Миколая – 19 грудня.


    Придбаний апарат штучної вентиляції легень Hamilton-C1 швейцарського виробництва та інфузійний дозатор використовуватимуться у відділенні інтенсивної терапії новонароджених та у відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, а електрокардіограф – у діагностичному відділенні. Придбання медичного обладнання стало можливим завдяки ініціативі «З добрим серцем», у рамках якої «Кредобанк» вирішив відмовитися від цінних новорічних подарунків клієнтам та спрямувати попередньо призначені на ці потреби кошти на благодійність.


    «Цього року ми в «Кредобанку» вирішили змінити підхід до привітань клієнтів та партнерів зі святами та вирішили вкласти всі кошти, які раніше призначалися на ці потреби, в обладнання, яке допомагає рятувати безцінне – дитячі життя. Львівська лікарня «ОХМАТДИТ» була обрана з огляду на те, що саме у Львові працює головний офіс банку. Віримо, що подароване банком коштовне медичне обладнання допоможе врятувати життя і здоров’я не одного маленького мешканця Львівщини», – говорить голова правління ПАТ «Кредобанк» Ґжеґож Шатковскі. 

    Ініціатива «З добрим серцем» та закупівля медичного обладнання для Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» стала найбільшим благодійним проектом «Кредобанку» за останній час. У рамках соціальної діяльності банк підтримує чимало соціальних проектів, спрямованих на розвиток культури, музики, читання та українсько-польських стосунків, серед яких – музичний фестиваль «Музика у старому Львові», фестиваль «Ніч у Львові», ініціатива «Читаємо з Кредобанком» та багато інших. 

Джерело: Кредобанк

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела