Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«Кредобанк» підтримав конференцію «Соціальна відповідальність бізнесу» у Львові


Изображение 1
11-06-2018

Кредобанк» виступив офіційним партнером конференції «Соціальна відповідальність бізнесу», яка відбулася у Львові за ініціативою Львівської торгово-промислової палати та Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».


    Участь у конференції взяли представники середнього та великого бізнесу Львова, Києва та Одеси, а також керівники Міністерства молоді та спорту України та Львівської обласної державної адміністрації. Під час заходу компанії представили власні успішні практики корпоративної соціальної відповідальності. Зокрема, «Кредобанк» презентував програму працевлаштування студентів та випускників вищих навчальних закладів України «Абсольвент», яка дає шанс молодим людям спробувати себе у банківській сфері та здобути гідне перше робоче місце. Під час конференції також було представлено результати дослідження щодо розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні, а також відбулося підписання львівськими компаніями Українського пакту заради молоді, до якого «Кредобанк» приєднався ще у 2016 році.


     «Кредобанк» вважає соціальну відповідальність одним із ключових пріоритетів у своїй діяльності та постійно реалізує низку проектів та ініціатив, що знаходять схвалення в суспільстві. Водночас ми вирішили підтримати конференцію «Соціальна відповідальність бізнесу, оскільки вважаємо такі заходи добрим майданчиком як для обміну досвідом між компаніями, так і для інформування суспільства про цікаві ініціативи соціально відповідального бізнесу», – говорить перший заступник Голови Правління ПАТ «Кредобанк» Дам’ян Раґан.


    Програма працевлаштування студентів «Абсольвент» була започаткована «Кредобанком» у 2016 році. В її рамках банк створив 25 вакансій спеціалістів, не прив’язаних до конкретного департаменту чи процесу. Учасники програми відбираються на конкурсній основі. Тривалість програми – 9 місяців, за які учасники мають пропрацювати у трьох різних департаментах банку. У 2018 році 12 учасників достроково припинили участь у програмі через отримання постійної роботи в «Кредобанку». Окрім того, за 2017 рік «Кредобанк» став першим робочим місцем для 87 молодих людей, або 14% від загальної кількості працевлаштованих протягом року.


    Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. 17 листопада 2015 року у Брюсселі бізнес-лідери підписали Європейський Пакт заради молоді – документ, що має на меті побороти проблему безробіття європейської молоді, виконуючи поставлені цілі: 100 000 нових місць стажування та роботи для молоді, 10 000 партнерств бізнесу та освітніх закладів, Національні плани дій у кожній країні ЄС. Ця ініціатива має підтримку Європейського парламенту, Європейської комісії, Європейської ради та короля Бельгії. «Кредобанк» підписав Український пакт заради молоді-2020 у квітні 2016 року. 

Джерело: Кредобанк

Экспертное мнение

Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее
Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов
Константин КОШЕЛЕНКО , Заместитель председателя правления Forward Bank В начале 3-го квартала 2018 года... Далее
Мы создаем новые возможности и перспективы Мы создаем новые возможности и перспективы
Денис РАКОВСКИЙ, Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Качество и удобство в обслуживании для... Далее
Наші депозити надійні Наші депозити надійні
Олена ДМІТРІЄВА , заступник Голови Правління Глобус Банку: Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У... Далее

Архив раздела