Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

АТ "КІБ" прийняв участь у круглому столі «ЕСКО-кредитування ЕСКО-страхування»


Изображение 1
24-04-2019

23 квітня 2019 року у Києві Проект ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО» спільно з Держенергоефективності організували та провели круглий стіл «ЕСКО-кредитування ЕСКО-страхування». Захід організовано з метою розширення  застосування механізму енергосервісу та подолання фінансових бар`єрів розвитку ринку ЕСКО.

В рамках круглого столу було розглянуто ряд питань щодо масштабування енергосервісу, усунення бар`єрів щодо доступності фінансових ресурсів та нівелювання ризиків ЕСКО-контрактів, пропозиції по вдосконаленню законодавства, успішний досвід ЕСКО-кредитування, ризики та особливості проектів для банків, надано рекомендації банкам та ЕСКО для масштабування кредитування, розглянуто досвід реалізації першого страхового ЕСКО-продукту та надано рекомендації для страхових компаній.

Учасниками круглого столу в якості спікерів стали Голова Правління АТ «КІБ» Тетяна Путінцева та Директор Департаменту факторингових, документарних операцій та торгового фінансування Дмитро Чорний, які поділились успішним досвідом фінансування ЕСКО-проектів та надали свої рекомендації банкам та ЕСКО-компаніям для масштабного кредитування.

Нагадаємо, що Акціонерним товариством «Комерційний Індустріальний Банк» розроблено найбільш оптимальну модель фінансування ЕСКО-проектів за допомогою факторингу. Принциповим досягненням є те, що дана модель дозволяє надавати фінансування без заставного майна.

Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) співпрацюють у сфері фінансування програм енергоефективності та відновлюваної енергетики. У січні 2019 року було підписано Меморандум про партнерство між АТ «КІБ» та ПРООН. У рамках підписаного документа сторони реалізують проект «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО». Метою проекту є впровадження європейських стандартів енергоспоживання та створення комфортних умов перебування у громадських будівлях. Сторони здійснюють інформаційно-консультативну, експертно-аналітичну, іншу співпрацю та координацію дій для реалізації спільних проектів, програм, заходів, спрямованих на розвиток енергозбереження, енергоефективності, «зеленої» енергетики та розбудови необхідної інфраструктури у цих сферах. 

Джерело: Комерційний Індустріальний Банк

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела