Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

«PARLONS FRANÇAIS» ВІД КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНКУ


Изображение 1
19-04-2019

Креді Агріколь Банк продовжує проект «Parlons Français», покликаний поширювати вивчення французької мови в українських школах.    

11 квітня відбулася друга зустріч у рамках ініціативи. У флагманське відділення банку завітали учні київської школи №112 ім. Тараса Шевченка.   

Гостям провели екскурсію, показали діджитал-інструменти відділення нового формату, розповіли про перспективи розвитку банківської системи та ознайомили з інформацією про Креді Агріколь. Співробітники банку наголосили на важливості вивчення іноземних мов та провели інтерактивну гру. Учні продемонстрували високий рівень знання французької мови, особливо фінансової термінології.     

«Креді Агріколь сприяє розвитку французько-українських відносин не тільки з економічної, але і культурної точки зору. Ми продовжуємо проект «Parlons Français», адже отримали позитивні відгуки учасників. Учням та вчителям цікаво побачити наше сучасне відділення нового формату, а також поспілкуватися французькою мовою з фахівцями банку. Для спеціалістів Креді Агріколь – це чудова нагода поділитися своїми знаннями та тонкощами володіння французькою мовою», - коментує Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку.         

«Зустріч у рамках проекту «Parlons Français» наш банк проводить вже вдруге, але важливо, що цього разу школа сама звернулася до нас із бажанням долучитися до ініціативи. Цей приклад свідчить, що проект є цікавим та корисним для українських школярів, які вивчають французьку, тому ми продовжуватимемо проводити зустрічі для всіх охочих. Сподіваємося, що такі події стануть гарною традицією, тож чекаємо на нових гостей», - коментує Станіслав Перевезенцевспеціаліст департаменту цифрового бізнесу та інновацій Креді Агріколь Банку. 

Креді Агріколь Банк започаткував проект «Parlons Français» наприкінці листопада 2018 року. Ініціатива спрямована на популяризацію вивчення французької мови в школах. За умовами проекту, співробітники банку, які вільно володіють французькою мовою, проводять зустрічі з учнями старших класів, спілкуючись із ними лише французькою. «Parlons Français» проходить із нагоди Року французької мови в Україні.

Джерело: Креді Агріколь Банк 

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела