Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК ОРГАНІЗУВАВ «МАКРОЕКОНОМІЧНИЙ ОГЛЯД: ПІДСУМКИ ТА ТРЕНДИ» - АНАЛІТИЧНИЙ ЗАХІД ДЛЯ КЛІЄНТІВ


Изображение 1
25-10-2019

23 жовтня 2019 року Креді Агріколь Банк організував традиційний захід «Макроекономічний огляд: підсумки та тренди». Цього року подія відбувалася в готелі Hilton у Києві, її відвідали понад 200 корпоративних та преміум-клієнтів банку. Мета події – огляд та обговорення останніх трендів макроекономіки України та світу, обмін досвідом і нетворкінг.

«Ми організовуємо цей захід уже вп’яте, і для нас це чудова нагода поділитися з клієнтами знаннями експертів з макроекономіки. Цей захід ми проводимо у новому політичному середовищі, що характеризується великим бажанням швидше трансформувати українське суспільство та прискорити розвиток української економіки: заявлені 40% росту ВВП за 5 років, що потребує 50 мільярдів доларів інвестицій, нікого не залишать байдужими. Цього року Креді Агріколь Банк консолідував свою позицію банка-орієнтира для міжнародних компаній та лідера думок у сільському господарстві. Ми брали активну участь у розвитку місцевої економіки, а також утримали позицію лідера в автокредитуванні. З іншого боку ми посилили цифрову трансформацію банку, впровадивши такі нові рішення, як Apple Pay, і прискорили реалізацію концепції відділень нового формату», - зазначив у своєму вступному слові Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку.

Пан Пьотровскі також додав, що банк продовжуватиме інвестувати у сучасний та цифровий банкінг, реалізовуючи новий Середньостроковий план 2022.

Важливо, що клієнти банку дедалі більше цінують можливість дізнатися про макроекономічні тренди та прогнози на наступний рік від авторитетних українських та іноземних спікерів. Адже унікальні знання та експертиза – це додаткова цінність для клієнтів банку. «Макроекономічний огляд» щороку отримує позитивні відгуки запрошених гостей.

У рамках заходу аналітичні огляди щодо економіки України та світу презентували експерти Креді Агріколь Банку та зовнішні спікери.

Інна Мєтєлєва, заступник Міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, розказала про еволюцію аграрного ринку.

Тетяна Сологуб, координатор блоку геополітичного аналізу у Credit Agricole Group, поділилася своїм баченням глобального впливу геополітичного циклу як можливу нову норму для інвесторів.

Надія Васильєва, член Наглядової Ради Креді Агріколь Банку та PROZORRO.SALE, Директор інституту цифрової трансформації, розповіла про цифрові тренди в економіці та їхні наслідки.

Олександр Печерицин, головний економіст Креді Агріколь Банку, розкрив 6 ключових запитань та відповідей до економіки України.

Також під час заходу гостям презентували шостий інфографічний довідник «Агробізнес України», представлений двома мовами – українською та англійською. Креді Агріколь Банк традиційно виступив партнером видання.

Джерело: Креді Агріколь Банк

Экспертное мнение

Все больше украинцев доверяет свои деньги финансовым учреждениям Все больше украинцев доверяет свои деньги финансовым учреждениям
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В конце второго квартала начале третьего текущего года... Далее
В ГЛОБУС БАНКЕ лояльные клиенты получают повышенные процентные ставки В ГЛОБУС БАНКЕ лояльные клиенты получают повышенные процентные ставки
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА 5 сентября НБУ продолжил тенденцию... Далее
Этой осенью ТАСКОМБАНК готов приятно удивлять своих вкладчиков Этой осенью ТАСКОМБАНК готов приятно удивлять своих вкладчиков
Борис РАФАЛОВИЧ , Директор Департамента продаж розничных продуктов АО ТАСКОМБАНК Традиционно основные... Далее
В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее

Архив раздела