Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК ОРГАНІЗУВАВ «МАКРОЕКОНОМІЧНИЙ ОГЛЯД: ПІДСУМКИ ТА ТРЕНДИ» - АНАЛІТИЧНИЙ ЗАХІД ДЛЯ КЛІЄНТІВ


Изображение 1
25-10-2019

23 жовтня 2019 року Креді Агріколь Банк організував традиційний захід «Макроекономічний огляд: підсумки та тренди». Цього року подія відбувалася в готелі Hilton у Києві, її відвідали понад 200 корпоративних та преміум-клієнтів банку. Мета події – огляд та обговорення останніх трендів макроекономіки України та світу, обмін досвідом і нетворкінг.

«Ми організовуємо цей захід уже вп’яте, і для нас це чудова нагода поділитися з клієнтами знаннями експертів з макроекономіки. Цей захід ми проводимо у новому політичному середовищі, що характеризується великим бажанням швидше трансформувати українське суспільство та прискорити розвиток української економіки: заявлені 40% росту ВВП за 5 років, що потребує 50 мільярдів доларів інвестицій, нікого не залишать байдужими. Цього року Креді Агріколь Банк консолідував свою позицію банка-орієнтира для міжнародних компаній та лідера думок у сільському господарстві. Ми брали активну участь у розвитку місцевої економіки, а також утримали позицію лідера в автокредитуванні. З іншого боку ми посилили цифрову трансформацію банку, впровадивши такі нові рішення, як Apple Pay, і прискорили реалізацію концепції відділень нового формату», - зазначив у своєму вступному слові Жан-Поль Пьотровскі, Голова Правління Креді Агріколь Банку.

Пан Пьотровскі також додав, що банк продовжуватиме інвестувати у сучасний та цифровий банкінг, реалізовуючи новий Середньостроковий план 2022.

Важливо, що клієнти банку дедалі більше цінують можливість дізнатися про макроекономічні тренди та прогнози на наступний рік від авторитетних українських та іноземних спікерів. Адже унікальні знання та експертиза – це додаткова цінність для клієнтів банку. «Макроекономічний огляд» щороку отримує позитивні відгуки запрошених гостей.

У рамках заходу аналітичні огляди щодо економіки України та світу презентували експерти Креді Агріколь Банку та зовнішні спікери.

Інна Мєтєлєва, заступник Міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України, розказала про еволюцію аграрного ринку.

Тетяна Сологуб, координатор блоку геополітичного аналізу у Credit Agricole Group, поділилася своїм баченням глобального впливу геополітичного циклу як можливу нову норму для інвесторів.

Надія Васильєва, член Наглядової Ради Креді Агріколь Банку та PROZORRO.SALE, Директор інституту цифрової трансформації, розповіла про цифрові тренди в економіці та їхні наслідки.

Олександр Печерицин, головний економіст Креді Агріколь Банку, розкрив 6 ключових запитань та відповідей до економіки України.

Також під час заходу гостям презентували шостий інфографічний довідник «Агробізнес України», представлений двома мовами – українською та англійською. Креді Агріколь Банк традиційно виступив партнером видання.

Джерело: Креді Агріколь Банк

Экспертное мнение

Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее
До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні До кінця року банки пропонуватимуть вкладникам ставки на рівні 8–11% річних у гривні
Борис РАФАЛОВИЧ , директор Департаменту продажів роздрібних продуктів АТ ТАСКОМБАНК Попри зниження дохідності... Далее
Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває Тенденція популяризації залучення вкладів через Інтернет триває
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank В минулому році Forward Bank отримав прибуток у розмірі... Далее
Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок Сейчас уже можно говорить о тренде по снижению процентных ставок
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА До последнего пересмотра учетной... Далее
2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы 2019 год может стать рекордным по прибыльности банковской системы
Борис РАФАЛОВИЧ , Директор Департамента продаж розничных продуктов АО ТАСКОМБАНК Национальный банк Украины... Далее
Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте Украинцы чаще стали размещать депозиты в иностранной валюте
Оксана КОНЮШКО , начальник Управления развития продуктов и программ Forward Bank В текущем году наблюдался... Далее

Архив раздела