Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ГРУПА КРЕДІ АГРІКОЛЬ ДІЄ ЗАДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДІ


Изображение 1
02-03-2021

Група Креді Агріколь прагне бути найкращим роботодавцем для молоді та активно працевлаштовує молодих фахівців на всіх територіях своєї діяльності. Це відповідає сенсу існування Креді Агріколь (raison d’être) та відображається в Середньостроковому плані розвитку Групи. Тож на початку лютого 2021 року Філіп Брассак, Генеральний Директор Креді Агріколь С.А. і Тібо Гіллуї, Верховний комісар з питань зайнятості та корпоративних зобов’язань, підписали угоду, яка фіксує зобов’язання Групи щодо працевлаштування молоді в рамках плану «un jeune, une solution» (один представник молоді, одне рішення), що був запроваджений урядом Франції у липні і на який виділили 6,5 млрд євро.

Банк обрали з огляду на його сильні позиції з працевлаштування молоді та сприяння «ефекту доміно» серед інших компаній. Окрім Креді Агріколь в реалізації плану беруть участь ще п’ять французьких компаній*. Креді Агріколь – взірець у питаннях працевлаштування молодих фахівців. У 2020 році Група стала більш привабливою для молоді, про що свідчать результати дослідження, яке проводила компанія Universum у Франції.

В Україні Креді Агріколь Банк також приділяє особливу увагу розвитку кар’єри молодих талантів. Так, нещодавно банк приєднався до всеукраїнського Пакту заради молоді – 2025, в рамках якого  вкотре підтвердив свою готовність сприяти стажуванню та працевлаштуванню молоді, а також сприяти партнерству з освітнім сектором та надавати менторську підтримку.

«Для нас важливо підтримувати молодь в їх професійному розвитку, особливо зараз в умовах невизначеності на ринку. Лише від початку 2021 року Креді Агріколь працевлаштував понад 10 студентів та випускників. Пройшовши з командою всі випробування на міцність, які влаштувала нам пандемічна криза, ми адаптували свої процеси до нових реалій, стали гнучкішими,  освоїли нові діджитал-інструменти і вже реалізували багато проектів для молоді в онлайн-режимі, а наразі тестуємо платформу для проходження онлайн-практики. Попереду на нас чекає ще багато цікавого!» - коментує Олена Урусова, директорка з персоналу Креді Агріколь Банку.

Креді Агріколь ― роботодавець з міжнародними стандартами, теплою корпоративною культурою та гнучким підходом, що імпонує молодим фахівцям. Банк пропонує команді хороші соціальні пакети, комфортні умови праці, зокрема можливість працювати в офісі або віддалено для тих, хто цього потребує. 

* Іншими компаніями-учасниками стали Adecco, Socotec, Septodont, Sodistra та одна компанія Центру молодих управлінців [Centre des Jeunes Dirigeants].

ДжерелоКреді Агріколь Банк

Экспертное мнение

Частка розміщення вкладів у Forward Online суттєво зросла Частка розміщення вкладів у Forward Online суттєво зросла
Андрій ПРУСОВ , заступник голови правління Forward Bank Протягом минулого року залучення вкладів... Далее
Ми очікуємо на незначне підвищення ставок Ми очікуємо на незначне підвищення ставок
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку У 2020 році Глобус Банк... Далее
Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее

Архив раздела