Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Другий випуск проекту «Агрошкола» Креді Агріколь Банку


Изображение 1
02-09-2021

1 вересня відбулася урочиста церемонія з нагоди другого випуску Агрошколи Креді Агріколь Банку. 21 співробітник банку з головного офісу та регіонів став випускником проекту, в рамках якого надають унікальні теоретичні знання та практичні навички у сфері агробізнесу.

«Креді Агріколь відрізняється на ринку унікальним поєднанням фінансової та аграрної експертизи. Ми постійно інвестуємо в підготовку і розвиток висококваліфікованих експертів ринку. Проект «Агрошкола» відіграє ключову роль у цьому процесі. В рамках другого випуску 21 співробітник банку поглибив свої знання в агросфері, вони стали ще ближчими до наших клієнтів. Проект динамічно розвивається і вже сьогодні стартувало навчання третього набору студентів!» − розповідає Карлос де Корду, голова правління Креді Агріколь Банку. 

Агрошкола від Креді Агріколь – це навчальний проект, що започаткований у 2018 році та наразі охоплює усі регіони та підрозділи банку. Особливістю проекту є, окрім отримання теоретичних знань, розгляд практичних кейсів. Так, цього разу під час навчання студенти відвідали виробничі потужності 11 агроклієнтів банку, серед яких були представники міжнародного та середнього корпоративного бізнесу, а також малого та середнього бізнесу.

«Ідея створити власний проект «Агрошкола» з’явилася у нас років три тому, коли постало питання: що ще ми можемо зробити в стратегічному для банку напрямі агро. Для агроклієнтів є дуже важливим, коли банк розуміє специфіку та особливості аграрного бізнесу, тож ми вирішили поглибити знання наших співробітників в агрономії, ветеринарії та інших напрямах агродіяльності. Потрібен був комплексний підхід та практичні навички. Так і народилася Агрошкола. За цей час вже 50  випускників досконально вивчили аграрну справу. Про наш проект дізнався весь ринок, а минулого року він отримав звання «Кращої програми з розвитку лідерів» в рамках Премії HR-бренд Україна. Я пишаюся командою Креді Агріколь, яка не зупиняється у своєму розвитку та постійно поглиблює свої знання!» − розповідає Лариса Бондарєва, заступниця голови правління Креді Агріколь Банку.

Навчальний курс Агрошколи включає в себе 6 модулів та тестування, за результатами якого студенти отримують дипломи та нагороди за найкращі досягнення у навчанні. В якості спікерів виступають агроексперти банку, а також представники провідних агрокомпаній ринку.

 «Для всіх нас Агрошкола − це не тільки унікальний навчальний проект, а й душа банку. Дуже важливо, що проект живе і динамічно розвивається. Кількість заявок на навчання щороку зростає, а серед бажаючих ─ не лише співробітники банку, а й наші клієнти і партнери. Тож ми плануємо й надалі розвивати цей проект, залучати більше учасників та розширювати програму новими цікавими напрямами», − розповідає Наталія Порвіна, керівник департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку.

1 вересня у банку стартувало навчання третього набору студентів проекту «Агрошкола», в якому беруть участь 30 студентів.

Джерело: Креді Агріколь Банк

Экспертное мнение

Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки Відкривайте та поповнюйте депозити у 2 кліки
Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку За перше півріччя 2021 року депозитний... Далее
Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62% Депозитний портфель Forward Bank зріс на 1,62%
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank За підсумками 1-го півріччя 2021 року банку вдалося в повній... Далее
Близько чверті наших клієнтів розміщують депозити онлайн у додатку TAS2U Близько чверті наших клієнтів розміщують депозити онлайн у додатку TAS2U
Артур МУРАВИЦЬКИЙ , Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ За підсумками першого кварталу, депозити... Далее
Ставки по гривні будуть залежати від ліквідності в банках Ставки по гривні будуть залежати від ліквідності в банках
Семен БАБАЄВ , Заступник Голови Правління, керівник головного управління роздрібного бізнесу ПРАВЕКС БАНКу (фото... Далее
У Глобус Банку темп приросту коштів випереджає середньоринковий у 6 разів У Глобус Банку темп приросту коштів випереджає середньоринковий у 6 разів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку Підсумок роботи Глобус Банку... Далее
Тенденція зниження ставок за депозитами сповільнюється Тенденція зниження ставок за депозитами сповільнюється
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління Forward Bank За підсумками 1 кварталу 2021 року банку вдалося... Далее

Архив раздела