Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Сергій Мамедов: "Наступного року «Глобус» запропонує більше онлайн-продуктів"


Изображение 1
21-12-2020

Голова правління Глобус банку поділився планами. 

С. Мамедов вважає, що коли банки в 2021 році почнуть масово запускати дистанційну реєстрацію, клієнти будуть шукати оптимальні для себе умови у різних банках, щоб мати змогу купити необхідний товар чи послугу. «Через це банки змінять саму філософію обслуговування у фінансовому секторі», – впевнений банкір. 

«Ми хочемо в 2021 році запустити і ухвалення рішення за іпотекою онлайн, і кредитування онлайн купівлі транспортних засобів. Ми створимо продукти для МСБ також в онлайні. Зручність та простота – це головні конкурентні переваги банків зараз», – каже С.Мамедов. Він пояснив, що клієнт обирає не банк, де хоче взяти іпотеку, а обирає нерухомість, яку хоче купити. «І людина, яка звертається до забудовника, зможе через онлайн-канал отримати інформацію, чи можемо ми їй видати кредит, чи ні», – сказав він. 

Клієнта насправді цікавить не стільки банк, в якому він отримає кредит, а безпосередньо фінальний «продукт». «Його цікавить квартира, або автомобіль, телефон чи комп’ютер. І у рішенні клієнта зробити покупку ключовими факторами є ціни, швидкість і витрачання часу на цей процес. Деякі наші клієнти, які взяли кредит через великі ритейл-мережі, навіть не розуміють, що вони купили послугу у нашого банку», – розповів Сергій Мамедов. Тому Глобус Банк уже створює систему, яка дозволить клієнтам оперативно задовольняти свої потреби. 

Клієнти, які не мають застави, щоб отримати кредит, можуть отримати необхідну техніку в лізинг. 

«Глобус» хоче вийти на цей ринок. «Ми аналізуємо можливість виходу з продуктом лізингу для наших клієнтів. Для багатьох сам лізинг більш цікавий за кредитування. Тому тим клієнтам, які потребують цієї послуги, ми її запропонуємо», - підкреслив банкір.

«Ми розраховуємо на активізацію кредитування в 2021-му, оскільки у банків є ліквідність. Є багато різних програм, напрямків, які банки повинні розвивати, вкладати кошти. Рівень відсоткових ставок буде приблизно на цьому ж рівні. Очікую стабільного курсу. Є всі передумови, щоб курс був стабільний чи навіть зміцнювався», – сказав С.Мамедов. 

Джерело: Глобус банк

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела