Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Микола Демченко: «У ГЛОБУС БАНКУ дуже амбітні плани і цілі на ринку кеш-кредитування»


Изображение 1
09-04-2019

Начальник управління продажів і розробки продуктів ГЛОБУС БАНКУ - про сьогодення і майбутнє кеш-кредитів.

1. Багато мікрокредітних компаній заявили про свій намір вийти на ринок installment loans і конкурувати з банками в цьому сегменті. Чи розглядаєте ви МФО як серйозний виклик в цій категорії продуктів?

Для нас конкуренція або навіть посилення конкуренції — завжди стимул до зростання і прогресу. Однак у мікрофінансових компаній і банків на даному ринку різні стратегії роботи. Це стосується і портрета клієнта, і вартості продуктів. У зв'язку з цим я б говорив не про конкуренцію, а про нові можливості та переваги для ринку. Банки в своїх підходах консервативніші, мікрофінансові організації гнучкіші і можуть конкурувати за рахунок швидкості та можливості проводити віддалену ідентифікацію. Тому мікрофінансові організації, на мою думку, основний фокус повинні робити на роботі з інтернет-магазинами.

2. У чому конкурентні переваги банків в сегменті кеш-кредитів? На що звертає увагу споживач: розмір ставки, обсяг бюрократичних процедур, максимальна сума позики?

Перш за все, це - ціна товару для споживача і необхідна сума кредиту. Ставка за таким продуктом, як кеш-кредит, у банків значно нижча, ніж у МФО. Якщо говорити про суму кредиту, то на поточний момент на банківському ринку є пропозиції до 200 тис. грн., у МФО ж гранична сума може складати не більше 10 тис. грн. При оформленні кеш-кредиту для клієнта найважливіші сума щомісячного платежу за кредитом, швидкість і простота оформлення кредиту.

3. Ваш прогноз щодо розвитку кеш-кредитів в Україні.

Україна має значний потенціал для зростання кеш-кредитування. В цілому можливостями кредитування у нас користується значно менший відсоток населення, ніж в інших європейських країнах. Тому ринок ростиме, а разом з ним і конкуренція. Банки рухатимуться в бік спрощення процедур та інноваційних підходів, щоб пропонувати клієнту максимально цікавий і комфортний продукт. У ГЛОБУС БАНКУ також дуже амбітні плани і цілі на ринку кеш-кредитування.

Джерело: ГЛОБУС БАНК

Экспертное мнение

В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее
Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн Наш депозитный портфель физлиц превысил 1 млрд грн
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : В конце начале года... Далее
Украинцы хранят свои сбережения в банках Украинцы хранят свои сбережения в банках
Андрей КИСЕЛЕВ, Председателя Правления Forward Bank По данным Национального банка Украины гривневые депозиты... Далее
До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее

Архив раздела