Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Кредитні програми для будівельних компаній від Глобус Банку


Изображение 1
16-10-2020

Про вигідні пропозиції розповіла Перша Заступниця Голови Правління Олена Дмітрієва. 

Олена Дмітрієва, Перша Заступниця Голови Правління Глобус Банку, презентувала унікальні кредитні програми для будівельних компаній на загальних зборах Конфедерації будівельників України. 

Як лідер ринку первинного іпотечного кредитування, Глобус Банк давно і тісно співпрацює з забудовниками та максимально сприяє розвитку будівельної галузі. Саме тому кредитні програми, які Банк пропонує своїм партнерам, вирізняються високою якістю і прискіпливим урахуванням усіх деталей та специфіку роботи галузі. 

Серед кредитних програм, які можуть зацікавити потенційних партнерів, О.Дмітрієва відзначила, зокрема, державну програму “5-7-9”. Її цільове призначення - придбання комерційної та будівельної техніки, обладнання. Максимальний строк кредитування - 5 років, участь власними коштами: від 20%; забезпеченням виступає техніка, яка купується в кредит. За цією програмою Глобус Банк співпрацює з дилерами та виробниками комерційної та будівельної техніки, в придбанні якої зацікавлені будівельні компанії. 

Глобус Банк також надає кредити за білоруською програмою. Цільове використання кредитних коштів — придбання будівельної техніки та обладнання, комерційного транспорту, спецтехніки та ліфтового обладнання, що реалізуються підприємствами-виробниками Республіки Білорусь. Максимальний строк кредитування — до 5 років, відсоткова ставка — від 2% річних, участь власними коштами — від 20%. Забезпеченням виступає застава техніки, що купується в кредит. 

Глобус Банк також пропонує унікальну програму фінансування будівельних компаній на придбання мобільних, напівмобільних та стаціонарних бетонних вузлів (заводів). Максимальний строк кредитування за цією програмою — до 3 років. Забезпеченням виступають об'єкти нерухомості, автотранспорт, спеціалізована техніка та обладнання, майнові права на майбутню нерухомість. 

Серед інших унікальних продуктів Глобус Банку — програма кредитування придбання лакофарбових виробів, програма придбання автотранспорту, комерційної та будівельної техніки на стандартних умовах через акредитованих у Банку продавців техніки, овердрафт 10Х10Х10. 

Коником співпраці Глобус Банку з будівельниками лишається Партнерська іпотечна програма для покупців нерухомості на первинному ринку. За 5 років активної діяльності на цьому ринку Банк видав 2000 кредитів на суму більше 1 млрд. грн. Для забудовників така співпраця теж несе додаткові вигоди. Це:

- збільшення продажів на 10-15%;

- отримання відразу повної суми коштів за проданий об’єкт (не формується дебіторська заборгованість, як в розстрочці);

- компенсація забудовником відсоткової ставки банку (в середньому 7,5% від вартості квартири) істотно нижче вартості прямого банківського фінансування (18-20%) та дає можливість покупцю отримати низьку відсоткову ставку (від 0,01% річних);

- розширення кола потенційних покупців завдяки можливості отримати в кредит 50-70% вартості житла тим клієнтам, яким не вистачає коштів;

- акредитація в банку є додатковим підтвердженням надійності забудовника для потенційних покупців.

Джерело: Глобус Банк

Экспертное мнение

Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее

Архив раздела