Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

ГЛОБУС БАНК у першому півріччі 2019-го: тільки вперед і вгору


Изображение 1
22-08-2019

За результатами першого півріччя прибуток ГЛОБУС БАНКУ склав 41 млн. грн. 

У першій половині 2019 року ГЛОБУС БАНК продовжив успішно концентрувати свої зусилля на високодохідних напрямках роздрібного бізнесу. 

За 7 місяців 2019 року кредитний портфель роздрібних клієнтів зріс на 112 млн. грн. або на 14%. 

Такий результат було досягнуто після виходу на ринок споживчого кредитування. ГЛОБУС БАНК активно нарощував базу партнерів з оформлення споживчих кредитів, залучаючи такі відомі мережі, як Ельдорадо, Мобіжук, Speak up тощо. Завдяки вдалій стратегії на 01 серпня 2019 року партнерська мережа Банку налічувала понад 2 тис. точок продажу і продовжувала зростати щомісяця. До кінця року ГЛОБУС планує завершити підписання партнерських угод з такими відомими національними мережами, як Алло та Розетка. 

Лише за 10 місяців роботи на ринку споживчого кредитування банк оформив уже понад 10 тис. кредитів на загальну суму понад 100 млн. грн., щомісячні обсяги видачі нових кредитів сягнули 30 млн. 

У квітні 2019 року Банк вийшов на новий для себе високодохідний сегмент ринку — кеш-кредитування. Лише за 3 місяці роботи було оформлено 370 кредитів на суму понад 8,5 млн. грн. До кінця року банк планує збільшити щомісячні обсяги видачі кеш-кредитів в 4 рази та досягти показника 10 млн. грн. 

Водночас Банк продовжує розвивати напрямки авто й іпотечного кредитування на первинному ринку, що дозволило за результатами 7 місяців 2019 року збільшити даний кредитний портфель ще на 22 млн грн. 

ГЛОБУС БАНК продовжує утримувати лідерські позиції з іпотечного кредитування на первинному ринку, що було підтверджено повторною перемогою банку в 2019 році у номінації «Найкращий банк-партнер» за версією головної будівельної премії України IBUILD, а також першим місцем у номінації «Іпотечні кредити» за версією «Фінансового клубу» в рамках церемонії нагородження FINANCIAL CLUB AWARDS-2019. 

За 7 місяців 2019 року банк оформив ще 255 кредитів на придбання нерухомості на первинному ринку на загальну суму 140 млн. грн. 

Автокредитування також перебувало у фокусі ГЛОБУС БАНКУ у першій половині 2019 року. За перші 7 місяців 2019 року було оформлено 250 кредитів на загальну суму понад 100 млн. грн. Банк продовжує активну співпрацю з усіма основними автодилерами та регіональними автосалонами, концентруючи свої зусилля на реалізації імпортерських програм кредитування. 

Банк продовжує розвивати лінійку карткових продуктів для максимального задоволення потреб існуючих клієнтів та залучення нових. У першій половині 2019 року було впроваджено юнацьку картку Platinum, що дозволило маленьким клієнтам ГЛОБУС БАНКУ отримати повний спектр привілеїв дорослої картки Platinum (Fast Line, MasterCard Lounge, тощо). 

У вересні поточного року Банк запускає новий преміальний продукт на базі карти MASTERCARD WORLD ELITE, що надасть клієнту унікальні можливості, додаткові сервіси та максимум привілеїв. 

Окремо варто відзначити, що восени Банк запускає власну систему лояльності GlobusBonus для власників всіх платіжних карток банку, що дозволить клієнтам отримувати цінні подарунки за розрахунки платіжними картами банку. 

За 7 місяців 2019 ще на 8 зросла кількість учасників міжнародної платіжної системи «ГЛОБУС». При цьому ГЛОБУС БАНК залучив 3 учасників-нерезидентів з Чехії та Грузії, а загальна кількість точок відправки та виплати переказів сягнула 160. ГЛОБУС БАНК зареєстрував міжнародну платіжну систему «ГЛОБУС» 04 травня 2018 року.

Джерело: ГЛОБУС БАНК

Экспертное мнение

Все больше украинцев доверяет свои деньги финансовым учреждениям Все больше украинцев доверяет свои деньги финансовым учреждениям
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В конце второго квартала начале третьего текущего года... Далее
В ГЛОБУС БАНКЕ лояльные клиенты получают повышенные процентные ставки В ГЛОБУС БАНКЕ лояльные клиенты получают повышенные процентные ставки
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА 5 сентября НБУ продолжил тенденцию... Далее
Этой осенью ТАСКОМБАНК готов приятно удивлять своих вкладчиков Этой осенью ТАСКОМБАНК готов приятно удивлять своих вкладчиков
Борис РАФАЛОВИЧ , Директор Департамента продаж розничных продуктов АО ТАСКОМБАНК Традиционно основные... Далее
В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее

Архив раздела