Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Кредитна карта «Максимум» приєднується до програми лояльності Cash'U CLUB


Изображение 1
24-01-2019

Альфа-Банк Україна продовжує розвивати програму лояльності Cash'U CLUB і, дбаючи про інтереси своїх клієнтів, розширює список карт-учасниць клубу. З 1 лютого 2019 року «клубний» статус набуває найпопулярніша кредитна карта банку - «Максимум». Тепер замість стандартного кешбека в 500 грн власники карти отримують бонуси за будь-які покупки і можуть повернути до 10 000 грн щомісяця, просто обмінявши бонуси на реальні гроші.

Чому з Cash'U CLUB вигідно?

           По-перше, бонуси нараховуються за всі покупки. Нагадаємо, раніше по карті «Максимум» діяв кешбек тільки на три категорії: кафе і ресторани –  5%; АЗС – 3%; супермаркети – 2%.

Крім того, кожен місяць власник карти вибирає три підвищені категорії, за якими бонуси збільшують до 40 разів. Новий місяць – нові категорії для вибору!

Альфа-Банк Україна ретельно підбирає перелік підвищених категорій, враховуючи сезонні і позасезонні покупки клієнтів, таким чином, кожен учасник Cash'U CLUB знайде категорію, яка принесе йому максимальне збільшення бонусів. Наприклад, в період новорічних свят найактуальнішими категоріями були «Іграшки», «Цукерки», «Кафе», «Розваги», «Кіно» та «Таксі», тому кожна з них отримала свій коефіцієнт зростання. Оплачуючи картою покупки в магазині солодощів або квитки на атракціони, клієнти збільшували бонуси в 15, 20, а то і 40 разів.

         По-друге, для того, щоб використати бонуси і повернути гроші, не потрібно чекати якоїсь певної дати, як це буває з традиційним кешбеком. Управління бонусним рахунком завжди під рукою у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine у розділі Cash'U CLUB. Гроші можна повернути в будь-який момент – достатньо просто натиснути кнопку «Використати  бонуси» і вибрати покупку зі списку доступних до повернення. Мінімальна сума, яку учасник може повернути грошима, становить всього 50 грн. Стежити за накопиченням бонусів і поверненням реальних грошей за покупки на карту учасники можуть у розділі «Історія нарахування та списання» у мобільному додатку, щоб наочно переконатися, яку вигоду приносить програма лояльності!

Швидше встановлюйте або оновлюйте Alfa-Mobile Ukraine і, починаючи з 1 лютого 2019 року, активно накопичуйте бонуси та повертайте гроші за покупки!

          По-третє, учасник Cash'U CLUB може оплачувати покупки кредитними і власними коштами. «Кеш’ю»-бонуси будуть нараховані в будь-якому з варіантів.

Чи потрібні ще аргументи на користь карти «Максимум» та Cash'U CLUB?

Ми можемо продовжити список, адже разом з новим статусом карта зберігає за собою всі попередні вигоди кредитки, а це: пільговий період використання кредитних коштів до 55 днів, кредитний ліміт до 200 000 грн, вигідна розстрочка під 0,01% і можливість кредитних канікул. Крім того, з 1 лютого 2019 року карта «Максимум» випускається з чіпом і технологією безконтактної оплати для більшого комфорту і безпеки розрахунків.

Нові клієнти банку зможуть приєднатися до програми Cash'U CLUB протягом 3-х днів після активації своєї безконтактної карти «Максимум».

Джерело: Альфа-Банк Україна

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела