Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Головний економіст Альфа-Банку на форумі фінансових директорів: варто готуватися до «охолодження» зростання


Изображение 1
23-10-2018
  • Головний економіст Альфа-Банку Олексій Блінов взяв участь у роботі XVII Форуму фінансових директорів України, що відбувся у Києві 18-19 жовтня 2018 року. В рамках макроекономічної сесії на відкритті Форуму провідні аналітики України надали фінансовій спільності бачення економічних тенденцій, прогнози на 2019 рік і середньострокову перспективу.

Олексій Блінов звернув увагу учасників форуму на численні чинники, що вказують на ослаблення економічної динаміки у світі та Україні. За його словами, 2018 рік може стати локальним піком економічного зростання в Україні, а у 2019 році очікується сповільнення зростання реального ВВП до 2,9%. Головний економіст Альфа-Банку акцентував, що економічна модель України залишається переважно статичною; зокрема, суттєва частина приросту внутрішнього попиту спрямовується у імпорт, як і раніше.

Учасники макроекономічної сесії звернули увагу на необхідність рефінансування зовнішнього державного боргу України, адже неспроможність зробити це є головною загрозою для макроекономічної стабільності України у короткостроковій перспективі.

"У контексті боргової проблеми та торгівельного дефіциту, що розширюється, валютний ризик залишиться визначальним ризиком для більшості бізнесів у 2019 році", – зауважив Олексій Блінов.

Форум фінансових директорів – щорічний захід, у якому беруть участь провідні фінансисти України та сусідніх країн, понад 400 делегатів. Форум є відкритим майданчиком для обміну практичним досвідом.

Учасники можуть ознайомитися з досвідом найуспішніших компаній через практичні case studies, а також спілкуватися з колегами – професійними фінансистами упродовж дводенного форуму в Києві.

ДжерелоАльфа-Банк Україна

Экспертное мнение

Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее
Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов Сентябрь–ноябрь — самый выгодный период для размещения вкладов
Константин КОШЕЛЕНКО , Заместитель председателя правления Forward Bank В начале 3-го квартала 2018 года... Далее
Мы создаем новые возможности и перспективы Мы создаем новые возможности и перспективы
Денис РАКОВСКИЙ, Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Качество и удобство в обслуживании для... Далее
Наші депозити надійні Наші депозити надійні
Олена ДМІТРІЄВА , заступник Голови Правління Глобус Банку: Глобус Банк є активним гравцем на ринку депозитів. У... Далее

Архив раздела