Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Головний економіст Альфа-Банку на форумі фінансових директорів: варто готуватися до «охолодження» зростання


Изображение 1
23-10-2018
  • Головний економіст Альфа-Банку Олексій Блінов взяв участь у роботі XVII Форуму фінансових директорів України, що відбувся у Києві 18-19 жовтня 2018 року. В рамках макроекономічної сесії на відкритті Форуму провідні аналітики України надали фінансовій спільності бачення економічних тенденцій, прогнози на 2019 рік і середньострокову перспективу.

Олексій Блінов звернув увагу учасників форуму на численні чинники, що вказують на ослаблення економічної динаміки у світі та Україні. За його словами, 2018 рік може стати локальним піком економічного зростання в Україні, а у 2019 році очікується сповільнення зростання реального ВВП до 2,9%. Головний економіст Альфа-Банку акцентував, що економічна модель України залишається переважно статичною; зокрема, суттєва частина приросту внутрішнього попиту спрямовується у імпорт, як і раніше.

Учасники макроекономічної сесії звернули увагу на необхідність рефінансування зовнішнього державного боргу України, адже неспроможність зробити це є головною загрозою для макроекономічної стабільності України у короткостроковій перспективі.

"У контексті боргової проблеми та торгівельного дефіциту, що розширюється, валютний ризик залишиться визначальним ризиком для більшості бізнесів у 2019 році", – зауважив Олексій Блінов.

Форум фінансових директорів – щорічний захід, у якому беруть участь провідні фінансисти України та сусідніх країн, понад 400 делегатів. Форум є відкритим майданчиком для обміну практичним досвідом.

Учасники можуть ознайомитися з досвідом найуспішніших компаній через практичні case studies, а також спілкуватися з колегами – професійними фінансистами упродовж дводенного форуму в Києві.

ДжерелоАльфа-Банк Україна

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела