Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Альфа-Банк Україна запрошує геймерів на WOT Odesa 2018


Изображение 1
25-09-2018
  • Цієї осені нас чекає грандіозний кібербатл! 30 вересня провідні кіберспортсмени нашої країни зберуться в Одесі на щорічний Всеукраїнський турнір по World of Tanks – WOT Odesa 2018, організований компанією KiberZona за підтримки Wargaming. Офіційним партнером заходу виступить Альфа-Банк Україна.

Наймасштабніші «танкові» баталії відбудуться на території Одеського морського вокзалу. Турнір організований відразу в двох форматах – командні змагання «3 на 3» і особистий залік, завдяки чому кожен фанат World of Tanks може вступити в бій і виграти приз.

Участь в командних змаганнях можлива тільки за попередньою реєстрацією на офіційному сайті гри World of Tanks, для особистого заліку досить просто натиснути на кнопку «отримати запрошення» і бути на заході.

Підтримуючи культуру кіберспорту, Альфа-Банк Україна запрошує всіх бажаючих відвідати WOT Odesa 2018 і взяти участь не тільки в грі, але і й у розіграші призів від партнера.

Під час турніру буде працювати спеціальний стенд Альфа-Банку Україна. Тут наші «агенти» детально розкажуть про унікальний банківський продукт для геймерів – кобрендову картку World of Tanks, власники якої отримують додаткове «золото» на прокачування своєї ігрової техніки. Просто користуєшся картою і з кожної транзакції заробляєш «голду». Оформити заявку на карту World of Tanks можна прямо на стенді. Кожному, хто заповнить коротку анкету, Альфа-Банк Україна дарує один дублон, який і стане квитком у розіграш понад 100 подарунків. Розіграш призів серед власників дублонів буде проведено протягом турніру.

Тисячі гравців вже відточують тактику і стратегію перед вирішальним боєм. Захід розпочнеться 30 вересня о 12:00 і збере на одному майданчику кілька тисяч шанувальників World of Tanks. Але тільки кращі з кращих стануть переможцями і отримають головні призи –  «золото» та круті геймерские гаджети. До зустрічі!

Джерело: Альфа-Банк Україна

Экспертное мнение

До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности До конца года мы ожидаем незначительное повышение доходности
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Необходимо отметить, что ставки по... Далее
Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений Ставки по депозитам в начале года не претерпят существенных изменений
Андрей КИСЕЛЕВ, Председатель Правления Forward Bank В настоящее время ликвидность банковского сектора... Далее
Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты Наши вкладчики предпочитают «длинные» депозиты
Елена ДМИТРИЕВА , заместитель Председателя Правления Глобус Банка . Стоимость депозитов населения очень... Далее
Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов Учетная ставка НБУ - один из драйверов стоимости ресурсов
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Основным инструментом для сбережения... Далее
Конкуренция — это стимул расти и развиваться Конкуренция — это стимул расти и развиваться
Николай ДЕМЧЕНКО , начальник управления продаж и разработки продуктов ГЛОБУС БАНКА Что происходит с... Далее
Мы идем навстречу клиенту Мы идем навстречу клиенту
Андрей ОНОПКО : Заместитель председателя правления ПАО Мегабанк Продукт, который мы... Далее

Архив раздела