Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Альфа-Банк Україна запрошує геймерів на WOT Odesa 2018


Изображение 1
25-09-2018
  • Цієї осені нас чекає грандіозний кібербатл! 30 вересня провідні кіберспортсмени нашої країни зберуться в Одесі на щорічний Всеукраїнський турнір по World of Tanks – WOT Odesa 2018, організований компанією KiberZona за підтримки Wargaming. Офіційним партнером заходу виступить Альфа-Банк Україна.

Наймасштабніші «танкові» баталії відбудуться на території Одеського морського вокзалу. Турнір організований відразу в двох форматах – командні змагання «3 на 3» і особистий залік, завдяки чому кожен фанат World of Tanks може вступити в бій і виграти приз.

Участь в командних змаганнях можлива тільки за попередньою реєстрацією на офіційному сайті гри World of Tanks, для особистого заліку досить просто натиснути на кнопку «отримати запрошення» і бути на заході.

Підтримуючи культуру кіберспорту, Альфа-Банк Україна запрошує всіх бажаючих відвідати WOT Odesa 2018 і взяти участь не тільки в грі, але і й у розіграші призів від партнера.

Під час турніру буде працювати спеціальний стенд Альфа-Банку Україна. Тут наші «агенти» детально розкажуть про унікальний банківський продукт для геймерів – кобрендову картку World of Tanks, власники якої отримують додаткове «золото» на прокачування своєї ігрової техніки. Просто користуєшся картою і з кожної транзакції заробляєш «голду». Оформити заявку на карту World of Tanks можна прямо на стенді. Кожному, хто заповнить коротку анкету, Альфа-Банк Україна дарує один дублон, який і стане квитком у розіграш понад 100 подарунків. Розіграш призів серед власників дублонів буде проведено протягом турніру.

Тисячі гравців вже відточують тактику і стратегію перед вирішальним боєм. Захід розпочнеться 30 вересня о 12:00 і збере на одному майданчику кілька тисяч шанувальників World of Tanks. Але тільки кращі з кращих стануть переможцями і отримають головні призи –  «золото» та круті геймерские гаджети. До зустрічі!

Джерело: Альфа-Банк Україна

Экспертное мнение

В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24 В перші 4 місяці року близько 5% нових депозитів відкрито через Industrial24
Віталій КИСЛЕНКО , Директор департаменту розвитку бізнесу Індустріалбанку Нещодавно НБУ знизив облікову ставку... Далее
Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank Українці довіряють банківській системі і особисто Forward Bank
Андрій КИСЕЛЬОВ, Голова Правління Forward Bank Незважаючи на активність політичних процесів в країні, зараз... Далее
Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн Депозитный портфель физических лиц ТАСКОМБАНКА превысил 7,5 млрд грн
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК Банки продолжают постепенно уменьшать... Далее
Банки будут снижать процентные ставки по депозитам Банки будут снижать процентные ставки по депозитам
Дмитрий ЗАМОТАЕВ, Начальник Департамента розничного бизнеса ГЛОБУС БАНКА : Украинский рынок депозитов... Далее
В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне В приоритете у наших клиентов вклады на длинные сроки в гривне
Денис РАКОВСКИЙ , Директор по продажам розничного бизнеса АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК имеет устойчивые позиции... Далее
Умение отвечать потребностям клиента Умение отвечать потребностям клиента
Владимир МАЛЫЙ, Член Правления, Директор по развитию бизнеса АО Идея Банк В 2018 году доверие вкладчиков... Далее

Архив раздела