Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка Новости


Партнеры

Альфа-Банк Україна виплатив 26% коштів вкладникам проблемних банків в рамках пілотного проекту ФГВФО


Изображение 1
11-04-2017
  • Альфа-Банк Україна з початку лютого забезпечив проведення 26%, або 1,3 млрд грн виплат гарантованих державою коштів вкладникам чотирьох неплатоспроможних банків у рамках пілотного проекту нового процесингу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

Всього в цьому пілотному проекті виплат через автоматизовану систему беруть участь 7 банків. Вкладники неплатоспроможних банків можуть звернутися в будь-який з цих банків і в зручний час в зручному місці отримати свої кошти або ж знову оформити вклад, але вже в надійному банку.

Альфа-Банк Україна став першим банком серед усіх 7 учасників цього пілотного проекту, який запропонував клієнтам неплатоспроможних банків перед приходом в відділення за своїми коштами спочатку зателефонувати до контакт-центру і записатися на отримання коштів у зручне місце та зручний час. За весь час цієї контакт-центр обробив понад 10 тис. дзвінків, а відшкодування своїх коштів у відділеннях Альфа-Банку Україна отримали 12,6 тис. вкладників.

«Перші півтора місяці успішної роботи в проекті з нашим партнером - ФГВФО – дають нам змогу говорити про те, що новий механізм виплат успішно працює. Звичайно ж, банки-учасники проекту, і Альфа-Банк Україна, зокрема, доклали належних зусиль для того, щоб забезпечити комфортний процес отримання вкладів. Так, в моменти пікових навантажень - у перші три дні виплат по Платинум банку - Альфа-Банк провів виплати вкладникам цього банку на загальну суму 0,5 млрд грн, за один день свої вклади отримали 1,2 тисячі осіб, максимальна сума виплати відшкодування в один день через наш банк становила 175,6 млн грн. - розповідає Олена Лук'янчук, Операційний директор Альфа-Банку УкраїнаУ результаті ми бачимо, що постраждалі клієнти банків у багатьох випадках залишалися задоволеними обслуговуванням та сервісом і оформляли вклади або продукти в нашому банку: близько 40% з них стали клієнтами Альфа-Банку Україна. Важливо, що їхні кошти залишаються в банківській системі».

ФВФЛ гарантує вкладникам банку відшкодування коштів за їх вкладами, включаючи нараховані відсотки, але не більше суми 200 тис. грн, незалежно від кількості вкладів в однієї фізичної особи в одному банку.

Для отримання гарантованої суми відшкодування необхідно:

Звернутися в контакт-центр Альфа-Банку по телефону (046) 264 63 59 для попереднього запису;

У певний з контакт-центром час і за встановленим адресою підійти у відділення Альфа-Банку, надати оригінал паспорта та ідентифікаційного номера.

Джерело: Альфа-Банк Україна

Экспертное мнение

Наши продукты и услуги высоко оцениваются Наши продукты и услуги высоко оцениваются
Алексей ПУЗНЯК, вице-президент, директор по развитию розничного бизнеса Альфа-Банка Украина и Укрсоцбанка ... Далее
Доверие клиентов – прежде всего Доверие клиентов – прежде всего
Алексей БЕРОВ, заместитель Председателя Правления АО ТАСКОМБАНК Являясь универсальным банком,... Далее
Тренд на снижение ставок может продолжиться Тренд на снижение ставок может продолжиться
Константин КОШЕЛЕНКО , заместитель Председателя правления Forward Bank Тренд 2017 года стабильное снижение... Далее
Мы серьезно нацелены на развитие инновационных сервисов Мы серьезно нацелены на развитие инновационных сервисов
Алексей ПУЗНЯК, директор по развитию розничного бизнеса Альфа-Банка Украина Мы довольны результатами второго... Далее
Доверие клиентов — залог нашего активного роста Доверие клиентов — залог нашего активного роста
Алексей БЕРОВ, Заместитель Председателя Правления АО ТАСКОМБАНК ТАСКОМБАНК продолжает динамично... Далее
Дистанционные каналы позволяют клиенту получить более высокий доход Дистанционные каналы позволяют клиенту получить более высокий доход
Константин КОШЕЛЕНКО , заместитель председателя правления Forward Bank Forward Bank активно развивает... Далее

Архив раздела