Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

Альфа-Банк Україна підписав Пакт заради молоді-2025 та продовжує роботу з підтримки молодих спеціалістів


Изображение 1
30-09-2020
  • Альфа-Банк Україна як провідна компанія-роботодавець вдруге підтримав ініціативу Міністерства молоді та спорту України, Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Фонду ООН у галузі народонаселення – Український Пакт заради молоді-2025.

На офіційній зустрічі з нагоди підписання оновленого документу були присутні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко, в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет та інші. Учасниками від бізнесу стали представники 15 провідних компаній, в тому числі Альфа-Банку Україна, які продемонстрували найбільшу залученість у проєкти ініціативи.

Український Пакт заради молоді-2025 продовжив стратегію партнерства заради створення нових робочих місць для талановитої молоді, започатковану 2016 році.

За 5 років існування Пакту роботодавці, а це 148 компаній-підписантів, спільно створили 45 тисяч робочих місць для молоді та забезпечили менторською підтримкою майже 5 тисяч молодих людей.

Наступні 5 років на передній план виходить тема менторства як ефективного інструменту взаємодії молоді та досвідчених спеціалістів від бізнесу, де у виграші будуть обидві сторони. Співробітник отримає розвиток soft skills, а студент чи випускник – необхідні знання з практики. Місцем зустрічі бізнесу та молоді стане Всеукраїнська менторська платформа, яка відкриє вікно можливостей для молоді з різних регіонів.

Свій підпис під новим Пактом поставила директорка з управління персоналом Альфа-Банку Марія Гаравська. Висловлюючи подяку організаторам за круту ініціативу, що об'єднує найкращих роботодавців України, Марія відзначила: «Безперечно ми бачимо тенденцію на омолодження персоналу нашої компанії, саме тому зацікавлені у співпраці та спільному розвитку молоді. Альфа-Банк вже має позитивний досвід роботи з юною аудиторією. Це і участь у проектах в рамках попереднього Пакту-2020, а також власні проєкти – «Школа на мільйон» та «Амбасадори Альфи». Багато уваги ми приділяємо діяльності в регіонах, аби надати молоді на місцях доступ до знань та інструментів, які допоможуть отримати достойну роботу».

Окремо банк приділяє увагу створенню комфортного робочого процесу, учасниками якого є представники різних поколінь, адже така колаборація досвіду та свіжого погляду дає надзвичайні результати.

Пакт заради молоді-2025 – це один з ефективних методів, що сприяють досягненню нашою країною Цілі сталого розвитку №8 «Достойні робочі місця та економічне зростання». Альфа-Банк Україна високо цінує можливість бути частиною цього глобального руху та з усією відповідальністю ставиться до ініціатив, які мають вплив на мільйони юних українців, що вкотре підтверджує: Альфа-Банк України – це #робота_на_мільйон.

Джерело: Альфа-Банк Україна 

Экспертное мнение

Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее
Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів Ринкова ситуація вимагає знижувати вартість ресурсів
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank Карантин, який розпочався в першому кварталі 2020... Далее
Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів Ми концентруємося на залученні довгострокових депозитів
Дмитро ЗАМОТА Є В, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКА За результатами минулого року... Далее

Архив раздела