Банки Страховщики Регуляторы Аналитика Подписка


Партнеры

IBOX Bank публікує підсумки 2020 року


Изображение 1
10-02-2021

АТ «АЙБОКС БАНК» публікує основні фінансові результати 2020 року. За попередній рік банку вдалося показати значне зростання за всіма основними показниками, а також запустити перші сервіси в рамках нової стратегії роботи.

Розмір чистих активів за 12 місяців 2020 року перевищив позначку 2 млрд грн – це на 66,1% більше показників 2019 року.

Об`єм коштів корпоративних клієнтів у 2020 році зріс майже втричі у порівнянні з 2019 роком.

«Ми продовжуємо послідовно впроваджувати нашу нову стратегію роботи і масштабувати свою діяльність. Лояльна тарифна політика та гнучкий підхід до роботи з різними нішами бізнесу дозволяє залучати клієнтів з високою динамікою розвитку бізнесу. Фінансовий результат у 133 млн грн, характерний для групи середніх банків з українським капіталом, є більш ніж показовим», - заявила в.о. Голови правління IBOX Bank Світлана Голяк.

IBOX Bank активно впроваджує стратегію транзакційного бізнесу. За 2020 рік банку вдалося стати принципальним членом в платіжних системах Mastercard і Visa. Це дозволило АТ «АЙБОКС БАНК» запустити інтернет-еквайринг для бізнесу.

Більше уваги приділялося і роботі з фізичними особами. За 2020 рік банк збільшив обсяг депозитів фізосіб на 43,5%. Банк оновив дизайн карткових продуктів і відкрив три нових відділення в Одесі, Львові та Дніпрі. Крім того, був підписаний договір про партнерство САТ «Ощадбанк», що дає можливість безкомісійного зняття готівки до 10 000 грн у всіх банкоматах «Ощадбанку».

«Навіть незважаючи на пандемію COVID-19, 2020 рік став би для IBOX Bank роком великих змін. Ми провели величезну роботу по оптимізації процесів банку: готуємося перейти на електронний документообіг, оновлюємо контакт-центр для бізнесу та фізичних осіб і на низькому старті щодо включення електронних гаманців від Apple і Google. Наступний крок – звичайно ж, додаток, запуск якого буде вестися поступово і з увагою до зворотного зв'язку клієнтів», – розповів голова Департаменту інновацій IBOX Bank Дмитро Яковлєв.

 

Джерело: АЙБОКС БАНК

Экспертное мнение

Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online Понад 80% вкладників скористалися депозитом «Онлайн» у Forward Online
Андрій КИСЕЛЬОВ , Голова Правління АТ БАНК ФОРВАРД На сьогоднішній день монетарна політика НБУ залишається... Далее
Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті Продукти Глобус Банку максимально прості та відкриті
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку На сьогоднішній день процентні ставки... Далее
Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок Восени ми не очікуємо значних коливань процентних cтавок
Оксана КОРШУНОВА , Директор департаменту філійної мережі Піреус Банку Карантинні обмеження не вплинули на підсумки... Далее
Ми сповідуємо обережний підхід Ми сповідуємо обережний підхід
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Попри те, що теперішню ситуацію в... Далее
Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців Більшість нових депозитів розміщувались на строк 12 місяців
Андрій ПРУСОВ , Заступник голови правління Forward Bank В другому кварталі Forward Bank підтримував... Далее
ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів ГЛОБУС БАНК продовжить практику надання додаткових бонусів
Дмитро ЗАМОТАЄВ , Начальник Департаменту роздрібного бізнесу ГЛОБУС БАНКУ Результати роботи ГЛОБУС БАНКУ із... Далее

Архив раздела